Parma hujumchisi Anj-Jean Bonni Milanning Inter klubiga o‘tishga ancha yaqinlashdi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Chorshanba kuni Neradzurri fransuz futbolchisi uchun yaxshilangan taklif bilan chiqdi va hozirda klublar o‘zaro kelishuvga yaqin turibdi. Bu haqida taniqli jurnalist Fabrizio Romano yangilangan xabarida ma’lum qilgan.
Inter 21 yoshli o‘yinchiga bonuslarsiz taxminan 24 million yevro to‘lashga tayyor. Tomonlar hali kelishuvning ayrim detallarini kelishib olishi lozim, ammo Milan klubi rahbariyati transfer yaqin kunlarda yakunlanishiga ishonmoqda. Anj-Jean Bonni o‘tgan Seriya A mavsumida Parma jamoasi safida 37 ta o‘yinda to‘rtta samarali uzatma va olti gol muallifi bo‘ldi.
Uning faoliyati klub uchun juda muhim bo‘lib, Inter jamoasi uni o‘z tarkibiga qo‘shishga intilmoqda. Ushbu transfer futbolchining karerasida yangi bosqich ochishi kutilmoqda.
Inter rahbariyati va Bonni o‘rtasidagi muzokaralar oxirgi bosqichda bo‘lib, kelishuv tez orada rasmiylashtiriladi. Shu bilan birga, futbolchining yangi jamoasida o‘yin ko‘rsatkichlarini yanada yaxshilashi kutilmoqda.
Bonni o‘zining yoshiga qaramay, yuqori darajadagi tajribaga ega va Milan klubida muvaffaqiyatga erishishi mumkin. Inter jamoasi uchun bu transfer jamoa kuchini oshirishga xizmat qiladi.

Интер близок к покупке французского нападающего
Нападающий Пармы Анж-Жан Бонни близок к переходу в миланский Интер. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
В среду Нерадзурри сделали улучшенное предложение французскому футболисту, и сейчас клубы близки к соглашению. Об этом сообщил известный журналист Фабрицио Романо в обновленном сообщении.
Интер готов заплатить 24 миллиона евро без бонусов за 21-летнего игрока. Сторонам еще предстоит согласовать некоторые детали сделки, однако руководство клуба из Милана уверено, что трансфер будет завершен в ближайшие дни. Анж-Жан Бонни в прошлом сезоне Серии А провел 37 матчей за команду Парма, сделав четыре результативные передачи и забив шесть голов.
Его выступления были очень важны для клуба, и команда Интер стремится включить его в свой состав. Ожидается, что этот трансфер откроет новую страницу в карьере футболиста.
Переговоры между руководством Интера и Бонни находятся на завершающей стадии, и соглашение будет оформлено в ближайшее время. При этом ожидается, что футболист сможет еще больше улучшить свои показатели в новой команде.
Несмотря на свой возраст, Бонни обладает высоким уровнем опыта и может добиться успеха в клубе Милан. Этот трансфер послужит для команды Интер укреплением ее сил.