Mostovoy: Chelsi 2:1 Benfika hisobida g‘alaba qozonadi
Jahon klublari o‘rtasidagi klub chempionati 1/8 final bosqichida "Benfika" va "Chelsi" jamoalari to‘qnash keladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiya futbolining afsonasi Aleksandr Mostovoy ushbu o‘yinning yakuniy natijasi haqida o‘z fikrini bildirdi. Mostovoyning fikriga ko‘ra, "Chelsi" jamoasi g‘alaba qozonib, musobaqaning chorakkfinal bosqichiga yo‘l oladi.
U o‘z taxminida "Chelsi" jamoasining 2:1 hisobida g‘alaba qozinishini aytgan. Bu fikr "VseProSport" nashri tomonidan keltirilgan.
"Benfika" va "Chelsi" o‘rtasidagi o‘yin 28 iyun kuni Moskva vaqti bilan soat 23:00 da boshlanadi. Ushbu o‘yinni matnli translyatsiya shaklida LiveResult portalida kuzatish mumkin bo‘ladi.
Shuningdek, ushbu juftlikdan g‘olib chiqqan jamoa chorakkfinalda "Palmeiras" va "Botafogo" o‘rtasidagi o‘yinning g‘olibi bilan bahs olib boradi. Musobaqa AQShda o‘tkazilmoqda va har bir o‘yin katta qiziqish bilan kuzatilmoqda.

Мостовой: Челси победит Бенфику со счетом 2:1
В 1/8 финала клубного чемпионата мира встретятся команды "Бенфика" и "Челси". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Легенда российского футбола Александр Мостовой высказал свое мнение о результате этой игры. По мнению Мостового, команда "Челси" одержит победу и выйдет в четвертьфинал турнира.
Он предположил, что "Челси" выиграет со счетом 2:1. Это мнение было приведено изданием "VseProSport".
Игра между "Бенфикой" и "Челси" начнется 28 июня в 23:00 по московскому времени. Эту игру можно будет наблюдать в текстовом формате на портале LiveResult.
Кроме того, команда, которая выйдет из этой пары, встретится в четвертьфинале с победителем матча между "Палмейрасом" и "Ботафого". Турнир проходит в США, и каждую игру с большим интересом наблюдают.