Javad haftaya «Dinamo» jamoasiga qo‘shilishi mumkin
Gadzhi Gadzhiyev, Makhachkala shahrining Dinamo futbol klubining prezidenti, jamoa futbolchisi Mohammad Hosseinnezhadning vaziyati haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Futbolchi Eronni tark eta olmayapti. Unga qiyinchiliklar yuzaga kelgani va hozirgi holat biroz yengillashganligi aytilmoqda.
Gadzhiyevning so‘zlariga ko‘ra, futbolchi keyingi hafta jamoa safida paydo bo‘lishiga umid bor. O‘tgan mavsum Rossiya Premyer Ligasi musobaqasida Dinamo 29 ochko bilan turnir jadvalida 11-o‘rinni egalladi.
Shu mavsumda Javad Makhachkala klubining 24 o‘yinida ishtirok etdi. Eronlik futbolchi o‘z hisobiga uchta gol urib, uchta golga uzatma berdi.
Jamoa boshqaruvchisi va murabbiylar futbolchining tez orada jamoaga qo‘shilishiga ishonch bildirmoqda. Bu esa jamoaning keyingi o‘yinlardagi natijalariga ijobiy ta’sir ko‘rsatishi kutilmoqda.

Джавад может присоединиться к команде «Динамо» на следующей неделе
Гаджи Гаджиев, президент футбольного клуба «Динамо» из Махачкалы, высказал мнение о ситуации с игроком команды Мохаммадом Хоссейнежадом. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футболист не может покинуть Иран. Говорят, что у него возникли трудности, и сейчас ситуация немного улучшилась.
По словам Гаджиева, есть надежда, что футболист появится в составе команды на следующей неделе. В прошлом сезоне команда «Динамо» заняла 11-е место в таблице Российской Премьер-Лиги, набрав 29 очков.
В этом сезоне Джавид принял участие в 24 матчах клуба из Махачкалы. Иранский футболист забил три гола и отдал три голевые передачи.
Руководитель команды и тренеры уверены, что игрок вскоре присоединится к команде. Это, как ожидается, положительно скажется на результатах команды в следующих матчах.