Gonsalo Garsiya «Real»da 4 o‘yinda 3+1 natija qayd etdi
Madridning «Real» jamoasi hujumchisi Gonsalo Garsiya yana samarali harakat ko‘rsatdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
21 yoshli futbolchi 54-daqiqada «Yuventus» darvozasiga bosh bilan gol urdi. Bu gol Trent Aleksandr-Arnoldning o‘ng qanotdan bergan uzatmasini yakunlash natijasida amalga oshdi.
Shu tariqa, Klub jamoalari jahon chempionati 1/8 final o‘yinida hisob ochildi. Yosh ispaniyalik futbolchining hisobida Xavi Alonso boshchiligidagi to‘rt o‘yinda uchta gol bor, shuningdek, u samarali uzatma amalga oshirdi. 68-daqiqada Garsiya maydonni tark etib, o‘rniga yaqinda kasalligidan sog‘aygan Kilian Mbappe tushdi.
Ushbu o‘yin «Real» va «Yuventus» jamoalari o‘rtasida LiveResult.ru saytida matnli onlayn translyatsiya qilinmoqda. Garsiyaning samarali o‘yini jamoasining oldinga siljishida muhim hissa qo‘shdi hamda muxlislar tomonidan ijobiy baholandi.

Гонсало Гарсия в «Реале» в 4 играх показал результат 3+1
Нападающий мадридского «Реала» Гонсало Гарсия снова проявил себя эффективно. Об этом сообщает Euro-football.ru.
21-летний футболист забил гол головой на 54-й минуте в ворота «Ювентуса». Этот гол был забит после передачи Трента Александра-Арнольда с правого фланга.
Таким образом, в матче 1/8 финала клубного чемпионата мира был открыт счет. У молодого испанского футболиста в активе три гола в четырех матчах под руководством Хави Алонсо, а также одна результативная передача. На 68-й минуте Гарсия покинул поле, его заменил недавно выздоровевший от болезни Килиан Мбаппе.
Эта игра транслируется в текстовом онлайн-формате на сайте LiveResult.ru между командами «Реал» и «Ювентус». Эффективная игра Гарсии внесла важный вклад в продвижение его команды и была положительно оценена болельщиками.