Fluminense Al-Hilal o‘rtasida chorak final o‘yini bo‘ladi
Klublar o‘rtasidagi jahon chempionatining chorak finalida Fluminense va Al-Hilal jamoalari to‘qnash keladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin bo‘yicha prognozni sobiq Spartak futbolchisi Roman Pavlyuchenko berdi. U jamoalar orasida g‘alaba qozonadigan tomon Braziliya vakili bo‘lishiga ishonmoqda.
Pavlyuchenko fikricha, Fluminense o‘z tajribasi katta bo‘lgan Inter jamoasini to‘xtata olgani uchun Al-Hilalga qarshi ham qulay o‘yin namoyish etadi. Uning fikricha, Al-Hilal uchun bu o‘yin juda qiyin kechadi.
Shu sababli u Fluminense g‘alabasiga tikish qilganini bildirdi. Match 4 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
O‘yinni batafsil kuzatish uchun LiveResult portali orqali matnli translyatsiya taqdim etiladi. Chorak finalda g‘olib bo‘lgan jamoa yarim finalda Palmeiras va Chelsi o‘rtasidagi uchrashuvda g‘olib chiqqan jamoaga qarshi maydonga chiqadi.
Ushbu o‘yin futbol ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg‘otadi, chunki ikkala jamoa ham yuqori saviyada o‘ynaydi va g‘alaba uchun kurashadi.

Матч четвертьфинала между Флуминенсе и Аль-Хилялем состоится
В четвертьфинале чемпионата мира между клубами встретятся команды Флуминенсе и Аль-Хилаль. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз на эту игру дал бывший футболист Спартака Роман Павлюченко. Он уверен, что победителем среди команд станет представитель Бразилии.
По мнению Павлюченко, Флуминенсе сможет продемонстрировать удобную игру против Аль-Хилаля, так как он остановил команду Интер, имея большой опыт. Он считает, что для Аль-Хилаля эта игра будет очень сложной.
Поэтому он сообщил, что сделал ставку на победу Флуминенсе. Матч начнется 4 июля в 22:00 по московскому времени.
Для подробного наблюдения за игрой будет предоставлена текстовая трансляция через портал LiveResult. Команда, победившая в четвертьфинале, выйдет на поле против победителя встречи между Палмейрасом и Челси в полуфинале.
Эта игра вызовет большой интерес у футбольных болельщиков, так как обе команды играют на высоком уровне и будут бороться за победу.