Maksim Muhinning CSKA bilan kelajagi hali aniq emas
Vladimir Kuzmichyov, CSKA klubi himoyachisi Maksim Muhinning agenti, mijozining kelajagi haqida savolga javob berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U aytishicha, Maksim hozirda mashg‘ulotlarda ishtirok etib, yangi mavsumga tayyorgarlik ko‘rmoqda. Murabbiyga esa hamkorlik natijalarini baholash uchun biroz vaqt kerak bo‘ladi.
Hozirgi kunga qadar CSKA bilan hech qanday yakuniy qaror qabul qilinmagan. Kuzmichyovning so‘zlariga ko‘ra, bu masalani Bratsk kubogi yakunlangach ko‘rib chiqish ma’qul, chunki agar Maksim jamoani tark etsa, unga yangi jamoaga moslashish uchun vaqt kerak bo‘ladi.
Eslatib o‘tamiz, o‘tgan mavsumda 23 yoshli Muhin faqat bitta Rossiya kubogi o‘yinida maydonga tushib, besh daqiqa davomida o‘ynagan. Shu sababli uning kelajagi haqida hozircha aniq bir qaror yo‘q, barcha masalalar mavsumdan keyingi davrda hal qilinadi.

Будущее Максима Мухина с ЦСКА пока не ясно
Владимир Кузьмичёв, агент защитника ЦСКА Максима Мухина, ответил на вопрос о будущем своего клиента. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал, что Максим сейчас участвует в тренировках и готовится к новому сезону. Тренеру потребуется немного времени, чтобы оценить результаты сотрудничества.
На сегодняшний день не принято никаких окончательных решений по ЦСКА. По словам Кузьмичёва, будет целесообразно рассмотреть этот вопрос после завершения Кубка Братска, так как если Максим покинет команду, ему потребуется время для адаптации в новой команде.
Напомним, что в прошлом сезоне 23-летний Мухин вышел на поле только в одном матче Кубка России, сыграв пять минут. Поэтому на данный момент нет четкого решения о его будущем, все вопросы будут решены в послесезонный период.