Smolov Moskva janjalida kimnidir urgan bo‘lishi mumkin
Rossiyalik agent Dmitriy Selyuk Moskva markazida sobiq «Krasnodar» hujumchisi Fyodor Smolov o‘rtasida yuzaga kelgan janjal haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, Smolov yosh yigit, ammo hatto o‘z yoshidan kelib chiqqan holda ham kimningdir yuziga urishni istashi mumkin. Bunday istak ko‘pincha paydo bo‘lishi tabiiy hol ekan.
Lekin Selyuk ta’kidlaganidek, bugungi kunda har joyda video kameralar mavjud va har qanday holat yozib olinadi, shuning uchun o‘zini tutishni bilish zarur. Agar odam yoki aksincha yomon niyatli shaxs bo‘lsa, kimdir politsiyaga ariza bilan murojaat qilishi mumkin.
Natijada hech qanday asos bo‘lmasdan odam qamoqqa tushib qolishi ehtimoli mavjud. Bunday vaziyatlar o‘zini katta polkovnik deb hisoblaydiganlar orasida ko‘p uchraydi va ular kim kimligini aytib berishni boshlaydi.
Agar Smolov haq bo‘lsa va u haqiqatan ham kimnidir urgan bo‘lsa, unda u buning uchun munosib. Ammo agar aksincha, Smolov o‘zini ko‘rsatmoqchi bo‘lib, biror arxitektorni urgan bo‘lsa, unda u noto‘g‘ri harakat qilgan bo‘ladi, dedi Selyuk «Evro-Futbol.Ru» nashriga bergan intervyusida.
Shuningdek, «Kofemaniya»da yuz bergan janjal sabablarining aniqlandi. Ushbu voqea haqida batafsil ma’lumotlar yaqin orada e’lon qilinishi kutilmoqda.
Bu holat ommaviy axborot vositalarida katta e’tibor qozondi va jamoatchilik orasida muhokamalarga sabab bo‘ldi. O‘xshash voqealar oldini olish uchun barcha tomonlar ehtiyotkor bo‘lishi zarur.

Смолов мог бы кого-то ударить в конфликте в Москве
Российский агент Дмитрий Селюк высказался о конфликте, возникшем между бывшим нападающим «Краснодара» Фёдором Смоловым в центре Москвы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, Смолов молодой парень, но даже исходя из своего возраста, он может захотеть ударить кого-то в лицо. Такое желание часто возникает, что является естественным.
Однако, как отметил Селюк, в настоящее время повсюду есть видеокамеры, и любая ситуация записывается, поэтому необходимо знать, как себя вести. Если человек или, наоборот, злонамеренный субъект, кто-то может обратиться в полицию с заявлением.
В результате существует вероятность, что человек окажется в тюрьме без каких-либо оснований. Такие ситуации часто встречаются среди тех, кто считает себя большими полковниками, и они начинают рассказывать, кто есть кто.
Если Смолов прав и действительно кого-то ударил, то он за это достоин. Но если наоборот, Смолов хотел показать себя и ударил какого-то архитектора, то он поступил неправильно, сказал Селюк в интервью изданию «Евро-Футбол.Ру».
Также были выяснены причины конфликта, произошедшего в «Кофемании». Подробная информация об этом инциденте ожидается в ближайшее время.
Этот случай привлёк большое внимание в средствах массовой информации и стал предметом обсуждения среди общественности. Всем сторонам необходимо быть осторожными, чтобы предотвратить подобные инциденты.