Sane Musialaning og‘ir jarohati haqida fikr bildirdi
U Musialaning tez orada o‘z formasi va kuchiga qaytishiga umid qilayotganini aytdi. Bavariya jamoasi va Germaniya terma jamoasi uning iste’dodi va o‘yindagi muhim lahzalariga muhtoj ekanligini ta’kidladi.
Sane jarohat haqida eshitib, boshida juda afsuslanganini bildirdi. Musiala o‘z formasi sari asta-sekinlik bilan qaytayotgan paytda bunday holat yuz bergani uni xafa qilganini aytdi.
Shuningdek, Leroi Sane Musialaga aloqada bo‘lganini ham qayd etdi. Eslatib o‘tamiz, Sane klubni tark etganidan so‘ng, Musiala Bavariyada 10-raqamli futbolka egasi bo‘ldi.
Bu raqam jamoada katta hurmat va mas’uliyat belgisi hisoblanadi. Musialaning sog‘lig‘i va tezda maydonga qaytishi uchun barcha zarur choralar ko‘rilmoqda.
Futbol ixlosmandlari va mutaxassislar uning holatini diqqat bilan kuzatmoqda. Jamal Musiala jamoasiga katta hissa qo‘shadigan iste’dodli o‘yinchi sifatida e’tirof etiladi.

Сане Мусиала высказался о тяжелой травме
Вероятность того, что футболист "Баварии" не сможет вернуться на поле до конца 2025 года, велика. Недавно покинувший клуб из Мюнхена Лерой Сане высказал свое мнение по этому поводу.
Он сказал, что надеется на скорое возвращение Мусиалы к своей форме и силе. Команда "Бавария" и сборная Германии нуждаются в его таланте и важных моментах в игре.
Сане, услышав о травме, вначале очень расстроился. Он отметил, что его огорчило, что такая ситуация произошла, когда Мусиала постепенно возвращается к своей форме.
Также Лерой Сане отметил, что поддерживает связь с Мусиалой. Напоминаем, что после ухода Сане, Мусиала стал обладателем футболки с номером 10 в "Баварии".
Этот номер считается знаком большого уважения и ответственности в команде. Для здоровья Мусиалы и его скорейшего возвращения на поле принимаются все необходимые меры.
Футбольные болельщики и специалисты внимательно следят за его состоянием. Джамал Мусиала признается как талантливый игрок, который вносит большой вклад в свою команду.