Spartak Lopes uchun 15-17 million yevro taklif qildi
Spartak jamoasi radarda Palmeyras hujumchisi borligini ma’lum qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Gap 24 yoshli Xose Manuel Lopes haqida ketmoqda. Qizil-oq jamoa argentinalik futbolchida Manfred Ugaldeni almashtira oladigan o‘yinchi sifatida ko‘rmoqda.
Ma’lum bo‘lishicha, kostarikalik futbolchi yaqin kelajakda Niderlandiya chempionatiga qaytishi mumkin. Metaratings ma’lumotlariga ko‘ra, Spartak Lopes uchun 15 dan 17 million yevrogacha mablag‘ sarflashga tayyor.
Shartnoma shartlariga ko‘ra, argentinalik futbolchi Moskva jamoasining eng yuqori maosh oladigan o‘yinchilaridan biri bo‘lishi mumkin. Uning oyligi 2,5 dan 3 million yevrogacha bo‘lib, qo‘shimcha bonuslar ham beriladi.
Kelasi Rossiya chempionatining birinchi turida Spartak Mahachqaladagi Dinamo jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazadi. Bu uchrashuv jamoaning yangi mavsumdagi ilk sinovlaridan biri bo‘ladi.
Spartak muxlislari yangi futbolchining jamoaga qo‘shilishi va kelgusi o‘yinlardagi muvaffaqiyatlarini intiqlik bilan kutmoqda.

Спартак предложил 15-17 миллионов евро за Лопеса
Команда Спартак сообщила о том, что на радаре у них есть нападающий Палмейраса. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Речь идет о 24-летнем Хосе Мануэле Лопесе. Красно-белая команда рассматривает аргентинского футболиста как игрока, который может заменить Мансфреда Угальдена.
Согласно информации, костариканский футболист может вернуться в чемпионат Нидерландов в ближайшем будущем. По данным Metaratings, Спартак готов потратить от 15 до 17 миллионов евро на Лопеса.
Согласно условиям контракта, аргентинский футболист может стать одним из самых высокооплачиваемых игроков московской команды. Его зарплата составит от 2,5 до 3 миллионов евро, также будут предусмотрены дополнительные бонусы.
В первом туре следующего чемпионата России Спартак сыграет против команды Динамо из Махачкалы. Эта встреча станет одним из первых испытаний команды в новом сезоне.
Фанаты Спартака с нетерпением ждут присоединения нового футболиста к команде и его успехов в предстоящих играх.