Lokomotiv yangi mavsumda beshinchi o‘rin uchun kurashadi
Gasilin fikricha, jamoaning darajasi beshinchi yoki oltinchi o‘rin uchun yetarli. U jamoa tarkibi o‘zgarmaganini, seleksiya yaxshi ekanligini ta’kidladi.
Narx va sifat jihatidan jamoa yaxshi, ammo mavsum yakunida beshinchi yoki oltinchi o‘rinni olish ehtimoli yuqori ekanini aytdi. O‘tgan mavsumda Moskva Lokomotiv Premer-liga turnir jadvalida oltinchi o‘rinni egallagan.
Yangi mavsumning birinchi turida Lokomotiv o‘z maydonida Sochi jamoasiga qarshi o‘ynaydi. Ushbu o‘yin 19 iyul kuni bo‘lib o‘tadi.
Shunday qilib, jamoa yangi mavsumda o‘z kuchini ko‘rsatishga tayyor va muxlislar undan yaxshi natija kutmoqda.

Локомотив будет бороться за пятое место в новом сезоне
Бывший игрок петербургского Зенита Алексей Гасилин оценил шансы московского Локомотива перед началом нового сезона Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению Гасилина, уровень команды достаточен для борьбы за пятое или шестое место. Он отметил, что состав команды не изменился, а селекция была хорошей.
С точки зрения цены и качества команда хороша, однако он сказал, что вероятность занять пятое или шестое место в конце сезона высока. В прошлом сезоне московский Локомотив занял шестое место в таблице Премьер-Лиги.
В первом туре нового сезона Локомотив сыграет на своем поле против команды Сочи. Этот матч состоится 19 июля.
Таким образом, команда готова продемонстрировать свои силы в новом сезоне, и болельщики ожидают от нее хороших результатов.