Fransuzning "PSJ" jamoasi bosh murabbiyi Luis Enrike 2025 yilgi klub jahon chempionati yarim finalida Madridning "Real" jamoasiga qarshi o‘yin oldidan fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, Xosep Alonso hozircha Madridda ish boshlaganidan so‘ng, hozirgi "Real" jamoasini tahlil qilish biroz qiyin. Luis Enrike ta’kidlashicha, "qirollik" jamoasi futbolchilari shaxsiy mahoratlari bilan juda kuchli.
Alonso esa ushbu klubda muvaffaqiyatga erishish uchun barcha imkoniyatlarga ega. "PSJ" va "Real" jamoalari o‘rtasidagi o‘yin 9 iyul, chorshanba kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. Bu uchrashuv futbol ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda.
Murabbiylarning strategiyasi va jamoalarning hozirgi holati o‘yinning natijasiga ta’sir ko‘rsatadi. Shunday qilib, muxlislar bu o‘yinni diqqat bilan kuzatishi lozim.

Луис Энрике Алонсо оценил свою работу в Реале
Главный тренер французского клуба "ПСЖ" Луис Энрике высказался перед матчем полуфинала клубного чемпионата мира 2025 года против мадридского "Реала". Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, Хосеп Алонсо пока что сложно анализировать текущую команду "Реала" с момента его прихода в Мадрид. Луис Энрике подчеркивает, что футболисты "королевского" клуба обладают очень высокой индивидуальной мастерством.
Алонсо имеет все возможности для достижения успеха в этом клубе. Матч между "ПСЖ" и "Реалом" состоится 9 июля, в среду.
Игра начнется в 22:00 по московскому времени. Это встреча вызывает большой интерес у футбольных болельщиков.
Стратегия тренеров и текущее состояние команд повлияют на результат матча. Таким образом, фанатам следует внимательно следить за этой игрой.