Radchenko: Zenit Syonga asosiy tarkib bilan chiqadi
Sobiq futbolchi Dmitriy Radchenko “Zenit” jamoasining “Syon”ga qarshi do‘stlik uchrashuvida asosiy tarkibni maydonga chiqaradimi, degan savolga javob berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, jamoa birinchi tur uchun eng yaxshi holatda maydonga chiqishi lozim. Shuning uchun bosh murabbiylar shtabi “Rostov” bilan bo‘ladigan birinchi o‘yinga kimlar chiqishini allaqachon ko‘rib chiqmoqda.
Radchenko so‘zlari “RB Sport” tomonidan keltirilgan. Bugun, 9 iyul kuni, “Zenit” va “Syon” jamoalari “Gazprom Arena” stadionida uchrashadi.
Asosiy hakamning start signalini Moskva vaqti bilan soat 19:00 da eshitish mumkin bo‘ladi. Ushbu o‘yinning matnli translyatsiyasi LiveResult portali tomonidan taqdim etiladi.
O‘yin oldidan jamoalar o‘z imkoniyatlarini sinab ko‘rish uchun do‘stlik uchrashuvida maydonga chiqadi. Bu o‘yin murabbiylar uchun tarkibni sinovdan o‘tkazish va jamoa holatini baholash imkoniyatidir.

Радченко: Зенит выйдет с основным составом против Сёнга
Бывший футболист Дмитрий Радченко ответил на вопрос, выйдет ли команда "Зенит" с основным составом в товарищеском матче против "Сьона". Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, команда должна выйти в лучшем состоянии на первый тур. Поэтому штаб главного тренера уже рассматривает, кто выйдет на первую игру с "Ростовом".
Слова Радченко приведены "RB Sport". Сегодня, 9 июля, команды "Зенит" и "Сьон" встретятся на стадионе "Газпром Арена".
Сигнал к началу матча главный судья даст в 19:00 по московскому времени. Текстовая трансляция этой игры будет предоставлена порталом LiveResult.
Перед игрой команды выйдут на поле в товарищеском матче, чтобы проверить свои возможности. Эта игра является возможностью для тренеров протестировать состав и оценить состояние команды.