Luis Dias Ronaldu klubiga o‘tishi mumkinligini aytdi
"Liverpul" jamoasining hujumchi yarimhimoyachisi Luis Dias "Al-Nasr" klubiga o'tishi mumkinligi haqidagi xabarlarga munosabat bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu Saudiya Arabistoni klubi safida portugaliyalik hujumchi Krishtianu Ronaldu o'ynaydi. Diasning aytishicha, hozirda ular bilan birga boshqa jamoalar ham muzokaralar olib bormoqda.
U barcha takliflarni diqqat bilan ko‘rib chiqmoqda va eng maqbul qaror qabul qilinishini ta’kidladi. Kolumbiyalik futbolchi bu haqda bloger Maurisio Gomes bilan suhbatda so‘zlab berdi.
Oldinroq "Bavariya" va "Barselona" klublari ham Diasga qiziqish bildirayotgani haqida xabarlar tarqalgan edi. 2024/2025 yilgi mavsumda Luis Dias 50 ta o‘yinda maydonga tushib, 17 ta gol urdi va 8 ta golga uzatma berdi.
Uning faoliyati jamoa uchun muhim hisoblanadi. Hozirgi kunda futbolchi kelajakdagi karerasi bo‘yicha barcha variantlarni o‘rganmoqda va kelishuvlar davom etmoqda.

Луис Диас сказал, что может перейти в клуб Роналду
"Ливерпуль" командынинг нападающий полузащитник Луис Диас прокомментировал сообщения о том, что он может перейти в клуб "Аль-Наср". Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этом клубе Саудовской Аравии играет португальский нападающий Криштиану Роналду. По словам Диаса, в настоящее время с ними ведут переговоры и другие команды.
Он внимательно рассматривает все предложения и подчеркивает, что будет принято наиболее оптимальное решение. Колумбийский футболист рассказал об этом в интервью блогеру Маурисио Гомесу.
Ранее также поступали сообщения о том, что клубы "Бавария" и "Барселона" проявляют интерес к Диасу. В сезоне 2024/2025 Луис Диас провел 50 матчей, забил 17 голов и сделал 8 голевых передач.
Его деятельность считается важной для команды. В настоящее время футболист изучает все варианты своей будущей карьеры, и переговоры продолжаются.