Kornauhov Krasnodar transferlarini baholadi
Sobiq Moskva CSKA futbolchisi Oleg Kornauhov yozgi transfer ishlari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Krasnodar jamoasiga himoyachi Vitaliy Stezhko qo‘shildi, shuningdek, Osher klubidan Gaetano Perren yangi futbolchi bo‘lishi mumkin. Kornauhovning aytishicha, Perren Fransiya chempionatida o‘ynagan va bu jamoa uchun sifatli kuchayishdir.
Stezhko esa Krasnodar tarbiyalanuvchisi hisoblanadi. Mutaxassisning ta’kidlashicha, Stezhko chempionlik uchun kurashga tayyormi, bu esa hali aniq emas.
Shuningdek, 12 iyul, shanba kuni Krasnodar jamoasi Moskva CSKA bilan Rossiya Superkubogi uchun maydonga chiqadi. Uchrashuv Kazan stadionida bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi.
Bu o‘yinda jamoalar o‘z kuchini sinab ko‘radi va muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otadi. Transferlar jamoaning joriy mavsumdagi natijalariga ijobiy ta’sir ko‘rsatishi kutilmoqda.

Корнаухов оценил трансферы Краснодара
Бывший игрок московского ЦСКА Олег Корнаухов высказал свое мнение о летних трансферах. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В команду Краснодар присоединился защитник Vitaliy Stezhko, а также из клуба Осер может прийти новый футболист Гаэтано Перрен. По словам Корнаухова, Перрен играл в чемпионате Франции и является качественным усилением для этой команды.
Stezhko, в свою очередь, является воспитанником Краснодара. По словам специалиста, Stezhko готов бороться за чемпионство, но это пока не ясно.
Также 12 июля, в субботу, команда Краснодар выйдет на поле против московского ЦСКА за Кубок России. Матч пройдет на стадионе Казани и начнется в 18:00 по московскому времени.
В этой игре команды испытают свои силы и вызовут большой интерес у болельщиков. Ожидается, что трансферы положительно скажутся на результатах команды в текущем сезоне.