Kolvill: Chelsi finalda yo‘qotadigan narsa yo‘q
«Chelsi» jamoasining markaziy himoyachisi Levi Kolvill yaqinlashib kelayotgan Jahon klub chempionati finali haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, «Chelsi» Enzo Mareska boshchiligida ikkinchi marta sovrin qo‘lga kiritishi mumkin. Buning uchun ular Chempionlar Ligasi so‘nggi g‘olibini mag‘lub etishlari zarur.
Final o‘yini yakshanba kuni bo‘lib o‘tadi. Kolvill jamoa finalda yutqazadi, deb o‘ylovchilar noto‘g‘ri ekanini ta’kidladi.
Ularning oldida yo‘qotadigan hech narsa yo‘q va maydonga chiqib, o‘z o‘yinlarini ishonch bilan namoyish etishlari kerakligini aytdi. Shuningdek, u jamoa muxlislarini va raqiblarni hayratda qoldirishga umid qilmoqda.
«Chelsi» va «Pari Sen-Jermen» o‘rtasidagi o‘yin Moskva vaqti bilan soat 22:00da boshlanadi. Bu bellashuv katta qiziqish bilan kutilyapti va futbol ixlosmandlari uchun muhim voqea hisoblanadi.

Коловилл: Челси в финале нечего терять
Центральный защитник команды «Челси» Леви Колвилл высказал свое мнение о предстоящем финале чемпионата мира клубов. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, «Челси» под руководством Энцо Марески может во второй раз завоевать трофей. Для этого им необходимо победить последнего победителя Лиги чемпионов.
Финальная игра состоится в воскресенье. Колвилл подчеркнул, что те, кто думает, что команда проиграет в финале, ошибаются.
У них нет ничего, что можно было бы потерять, и они должны выйти на поле и уверенно продемонстрировать свою игру. Также он надеется удивить болельщиков команды и соперников.
Игра между «Челси» и «Пари Сен-Жермен» начнется в 22:00 по московскому времени. Это противостояние ожидается с большим интересом и считается важным событием для футбольных болельщиков.