Villian Rosha: Pyanich bilan o‘ynash baxt edi
Moskva CSKA jamoasining himoyachisi Villian Rosha Miralem Pyanich haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bosniyalik futbolchi o‘tgan mavsum yakunida jamoani tark etdi. Rosha Matc TV telekanaliga bergan intervyusida Pyanich bilan birga o‘ynash uning uchun katta baxt bo‘lganini ta’kidladi.
U futbol tarixiga ega bo‘lgan o‘yinchini jamoada saqlash muhimligini aytdi. Pyanichning aniq uzatmalari tufayli Villian ko‘plab bosh bilan gol urishga muvaffaq bo‘lganini qo‘shimcha qildi.
35 yoshli futbolchi 2024 yil sentabr oyida, jamoa bosh murabbiyi Marko Nikolich vaqtida CSKAga kelgan. Tajribali legioner barcha o‘yinlarda ikki golga uzatma amalga oshirgan.
Hozirda Miralem o‘zining futbol kelajagi haqida hali qaror qabul qilmagan. Jamoa va muxlislar uni yaxshi eslab qolmoqda hamda kelajakdagi faoliyatida omad tilamoqda.

Villian Rosha: Играть с Пьяничем было счастьем
Защитник московского ЦСКА Виллиан Роша поделился своими мыслями о Миралеме Пьяниче. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Боснийский футболист покинул команду по окончании прошлого сезона. В интервью телеканалу Matc TV Роша отметил, что игра с Пьяничем была для него большим счастьем.
Он сказал, что важно сохранять игрока с историей футбола в команде. Роша добавил, что благодаря точным передачам Пьянича ему удалось забить много голов головой.
35-летний футболист пришел в ЦСКА в сентябре 2024 года, во время работы главного тренера Марко Николича. Опытный легионер сделал две передачи на гол во всех играх.
В настоящее время Миралем еще не принял решение о своем футбольном будущем. Команда и болельщики хорошо его помнят и желают удачи в будущей деятельности.