Mantuan Superkubok o‘yini haqida fikr bildirdi
Zenit jamoasi futbolchisi Gustavo Mantuan Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasidagi CSKA va Krasnodar o‘rtasidagi o‘yinni sharhladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, o‘yin juda yaxshi o‘tgan va unda ikki kuchli jamoa maydonga tushgan. Mantuan yangi mavsumda ushbu jamoalarga qarshi o‘ynash juda qiziqarli bo‘lishini ta’kidladi.
Shuningdek, yarim himoyachi jamoasi kelasi yozda Superkubokni qo‘lga kiritishiga ishonch bildirdi. OLIMPBET Rossiya Superkubogi 12 iyul kuni Qozonda bo‘lib o‘tdi.
O‘yinda ikkinchi bo‘lim boshida Igor Diveyevning goli tufayli CSKA minimal hisob bilan g‘alaba qozondi. Shu tariqa, CSKA tarixida sakkizinchi bor ushbu unvonga ega bo‘ldi.
Ushbu musobaqa yuqori darajadagi raqobat va qiziqarli o‘yinlar bilan esda qolarli bo‘ldi. Futbol muxlislari uchun yangi mavsumda yanada kuchli va jozibador bellashuvlar bo‘lishi kutilmoqda.

Мантуан Суперкубка игре высказался
Игрок команды «Зенит» Густаво Мантуан прокомментировал матч между ЦСКА и Краснодаром в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, игра прошла очень хорошо, и на поле вышли две сильные команды. Мантуан отметил, что в новом сезоне будет очень интересно играть против этих команд.
Кроме того, полузащитник выразил уверенность, что его команда завоюет Суперкубок следующим летом. Суперкубок OLIMPBET России прошел 12 июля в Казани.
В матче ЦСКА одержал минимальную победу благодаря голу Игоря Дивеева в начале второго тайма. Таким образом, ЦСКА в восьмой раз в своей истории завоевал этот титул.
Этот турнир запомнится высоким уровнем конкуренции и интересными играми. Футбольные болельщики ожидают еще более сильных и привлекательных противостояний в новом сезоне.