Barinov agenti Mets qiziqishi haqida gapirdi
Matbuotda «Lokomotiv» jamoasining yarim himoyachisi Dmitriy Barinovga Fransiyaning «Mets» klubi qiziqish bildirayotgani haqida ma’lumotlar paydo bo‘ldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu boradagi savollarga futbolchining agenti Pavel Banatin javob berdi. U 28 yoshli futbolchi bilan ishlaydi, ammo ushbu masala bo‘yicha izoh berishni rad etdi.
Banatin telekanallardagi mish-mishlarga izoh bermasligini ta’kidladi. Hozirgi vaqtda Dmitriy Barinovning «Lokomotiv» bilan amaldagi shartnomasi yana bir mavsum davom etadi, ya’ni 2026 yilning o‘rtalarigacha amal qiladi.
Transfermarkt saytining mutaxassislari «temiryo‘lchilar» sardorini 8 million yevroga baholamoqda. Premyer-liganing birinchi turida «Lokomotiv» o‘z maydonida «Sochi» jamoasini qabul qiladi.
Ushbu o‘yin 19 iyul, shanba kuni bo‘lib o‘tadi. Futbol ixlosmandlari uchun bu muhim uchrashuv bo‘lishi kutilmoqda.

Агент Баринов рассказал о интересе Метса к девушке
В прессе появились сообщения о том, что полузащитник «Локомотива» Дмитрий Баринов интересует французский клуб «Метц». Об этом сообщает Euro-football.ru.
На вопросы по этому поводу ответил агент футболиста Павел Банатин. Он работает с 28-летним футболистом, однако отказался комментировать данный вопрос.
Банатин отметил, что не будет комментировать слухи на телеканалах. В настоящее время действующий контракт Дмитрия Баринова с «Локомотивом» продлится еще один сезон, то есть до середины 2026 года.
Специалисты сайта Transfermarkt оценивают капитана «железнодорожников» в 8 миллионов евро. В первом туре Премьер-лиги «Локомотив» примет команду «Сочи» на своем поле.
Этот матч состоится 19 июля, в субботу. Ожидается, что это будет важная встреча для футбольных болельщиков.