Fransuz klubi Barinovga qiziqish bildirdi
Frederik Arpinona, «Mets» jamoasining sport direktori lavozimida faoliyat yuritadi, Dmitriy Barinovga bo‘lgan qiziqish haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U «Lokomotiv»ning tajribali yarim himoyachisiga qiziqish borligini tasdiqladi. Sport-Express nashriga ko‘ra, Arpinona «Biz Dmitriy Barinovga qiziqdik, ammo bundan ortig‘i yo‘q», deb ta’kidladi.
Dmitriy Barinovning «Lokomotiv» bilan 2026 yil o‘rtalarigacha amal qiluvchi shartnomasi mavjud. U «temiryo‘lchilar» safida 250 rasmiy o‘yinda maydonga tushib, 10 ta gol urdi va 20 ta golga uzatma berdi.
Transfermarkt mutaxassislari Barinovning qiymatini 8 million yevroga baholamoqda. Ushbu ma’lumotlar futbolchi haqida to‘liq tasavvur hosil qilishga yordam beradi va uning jamoaga qo‘shgan hissasini ko‘rsatadi.

Французский клуб проявил интерес к Баринову
Фредерик Арпино, спортивный директор команды «Метц», высказал мнение о заинтересованности в Дмитрии Баринове. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он подтвердил, что есть интерес к опытному полузащитнику «Локомотива». По данным издания Sport-Express, Арпино заявил: «Мы заинтересованы в Дмитрии Баринове, но не более того».
У Дмитрия Баринова есть контракт с «Локомотивом», действующий до середины 2026 года. Он провел 250 официальных матчей за «железнодорожников», забил 10 голов и сделал 20 голевых передач.
Специалисты Transfermarkt оценивают стоимость Баринова в 8 миллионов евро. Эта информация помогает составить полное представление о футболисте и показывает его вклад в команду.