Yangi bosh murabbiy Dmitriy Kombarov Peschanokopsk shahrining "Chayka" futbol klubiga bosh murabbiylik lavozimiga tayinlangani haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U klubga qo‘shilganidan juda mamnunligini ta’kidladi va bu uning faoliyatidagi muhim bosqich ekanligini qayd etdi. Har bir yangi shartnoma uning uchun yangi sinov bo‘lib, barcha ishlar yaxshi yo‘lga qo‘yilmoqda.
Kombarov "Chayka" bilan yuqori natijalarga erishishga umid qilmoqda, deb xabar berdi klub matbuot xizmati. Avvalroq Kombarov Moskva "Spartak" jamoasining ikkinchi tarkibini boshqarib kelgan.
O‘tgan mavsumda "Chayka" Rossiya ikkinchi darajadagi ligasida 38 ochko to‘plab, turnir jadvalida 13-o‘rinni egallagan edi. Endi Dmitriy Kombarov Parimatch Ligasidagi ushbu klubni boshqaradi.
Uning tajribasi va mahorati jamoaning keyingi yutuqlari uchun muhim omil bo‘lishi kutilmoqda. Klub va murabbiy yangi mavsumda o‘z maqsadlariga erishish uchun harakat qiladi.

Дмитрий Комбаров назначен главным тренером "Чайки"
Новый главный тренер Дмитрий Комбаров высказал мнение о назначении на пост главного тренера футбольного клуба "Чайка" города Песчанокопское. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что очень рад присоединиться к клубу и что это важный этап в его карьере. Каждый новый контракт для него является новым испытанием, и все дела идут хорошо.
Комбаров надеется на высокие результаты с "Чайкой", сообщает пресс-служба клуба. Ранее Комбаров руководил вторым составом московского "Спартака".
В прошлом сезоне "Чайка" набрала 38 очков в российской лиге второго дивизиона и заняла 13-е место в турнирной таблице. Теперь Дмитрий Комбаров будет управлять этим клубом в Лиге Parimatch.
Ожидается, что его опыт и мастерство станут важным фактором для дальнейших успехов команды. Клуб и тренер будут стремиться достичь своих целей в новом сезоне.