Bavariya Voltemadeni sotib olish uchun uchinchi taklif berdi
«Bavariya» jamoasi Nik Voltemadeni o‘z safiga qo‘shmoqchi, shuningdek, Nik Voltemade ham «Bavariya»da o‘ynashni istamoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Biroq futbol olamida, agar futbolchi erkin agent bo‘lmasa, transfer jarayonida uch tomon ishtirok etishi zarur. Bu holda uchinchi tomon «Shtutgart» jamoasi bo‘lib, ular 23 yoshli hujumchini kelasi mavsum uchun saqlab qolishga qat’iy qaror qilgan.
Nemis Sky nashrining xabar berishicha, «Bavariya» Voltemade uchun uchinchi taklifni tayyorlamoqda. Ammo «Shtutgart» hujumchini hatto 60 million yevro evaziga ham sotishga tayyor emas.
Avvalroq ham «Shtutgart» Voltemadeni 50+5 million yevrodan past narxda sotmasligini bildirgan edi. Shu sababli, transfer masalasi hozircha murakkab va tomonlar o‘rtasida kelishuvga erishish qiyin kechmoqda.

Бавария сделала третье предложение о покупке Вольфсбурга
Команда «Бавария» хочет подписать Ника Вольтемаде, а сам Ник Вольтемаде также желает играть за «Баварию». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Однако в мире футбола, если игрок не является свободным агентом, в процессе трансфера должны участвовать три стороны. В данном случае третьей стороной является команда «Штутгарт», которая решительно настроена сохранить 23-летнего нападающего на следующий сезон.
По информации немецкого издания Sky, «Бавария» готовит третье предложение для Вольтемаде. Однако «Штутгарт» не готов продать нападающего даже за 60 миллионов евро.
Ранее «Штутгарт» уже заявлял, что не продаст Вольтемаде за сумму ниже 50+5 миллионов евро. Поэтому вопрос трансфера в настоящее время сложен, и достичь соглашения между сторонами трудно.