Zohid “Ummon” haqida kutilmagan sirni oshkor qildi
“Ummon” guruhining sobiq vakili, xonanda Zohid, jamoa bilan o‘tgan yillarni sog‘inayotganini ma’lum qildi. U ijtimoiy tarmoqlardagi storislariga 2011-yildan buyon sahnalarda bo‘lgan guruh videolarini joylab, vaqt qanday tez o‘tayotganini eslatib o‘tdi.
So‘nggi bir yil ichida Zohid ko‘p bora nostalgik kayfiyatga berilmoqda. Uning oxirgi ijod mahsuli — “Dil” qo‘shig‘i ham “Ummon” uslubida kuylangan bo‘lib, muxlislar orasida katta qiziqish uyg‘otdi.
Xonanda do‘sti Jasur vafot etgandan so‘ng “Ummon” guruhining qayta tiklanmasligini ta’kidlagan edi. Biroq guruhning boshqa a’zosi Shohruh jamoani yana jonlantirish istagida.
Jasur Umirovning yangi qo'shigi muxlislar orasida katta e'tibor tortdi
O'zbekiston xalqining sevimli ijrochisi Jasur Umirov o'z muxlislarini yana bir yangi va jo'shqin taronasi bilan xursand qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Uning Sev tamom sev nomi
Madaniyat Bugun, 12:28
Tolibjon Isroilov yoshlarga kelin tanlashda onaga e'tibor berishni maslahat berdi
Tolibjon Isroilov Ayol qalbi teleko'rsatuvidagi ochiq suhbat jarayonida oila qurishga tayyorgarlik ko'rayotgan yoshlarga juda ham muhim va o'yga chorlovchi maslahatlar berdi. Bu haqda
Madaniyat Bugun, 06:05
Aktrisa Zuhra Soliyeva turmushidagi to'rt yillik og'ir sinovlarini ochib berdi
Zuhra Soliyeva o'zbek telesini tanigan ko'plab tomoshabinlar uchun kulgili va quvnoq obrazlari bilan tanish aktrisa hisoblanadi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. U ekranlarda doimiy ravishda
Madaniyat Bugun, 05:46
Saida Rametova samimiy suhbatda hamkasblarini yodga oldi
Saida Rametova Hayot va hayol yo'llari efirida mehmon bo'lib, ko'rgazmali va chuqur suhbat o'tkazdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Aktrisaning javoblari shunchaki
Madaniyat Bugun, 01:39
Xalqimiz sevib ko'radigan taniqli aktrisa Masuda Otajonova so'nggi suhbatlaridan birida hayotning eng dolzarb va muhim masalalariga to'xtaldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Uning

Зохид раскрыл неожиданную тайну о "Уммон"
Бывший участник группы “Уммон”, певец Зохид, сообщил, что скучает по годам, проведённым с командой. Он разместил в своих историях в социальных сетях видео группы, которая была на сцене с 2011 года, напомнив, как быстро летит время.
За последний год Зохид часто погружается в ностальгическое настроение. Его последний творческий продукт — песня “Dil”, также исполненная в стиле “Уммон”, вызвала большой интерес среди поклонников.
После смерти своего друга Жасура Зохид подчеркивал, что группа “Уммон” не будет восстановлена. Однако другой участник группы Шохрух хочет снова оживить команду.
Новая песня Джасура Умирова привлекла большое внимание среди поклонников
Любимый исполнитель узбекского народа Джасур Умиров снова порадовал своих поклонников новой и энергичной песней. Об этом сообщает Zamin.uz. Его композиция под названием «Sev tamom sev» была
Культура Сегодня, 12:28
Талибджон Исраилов посоветовал молодым людям при выборе невесты обращать внимание на мать.
Во время открытой беседы в телешоу «Женское сердце» Талибджон Исраилов дал очень важные и заставляющие задуматься советы молодым людям, готовящимся создать семью. Об этом сообщает Zamin.uz.
Культура Сегодня, 06:05
Актриса Зухра Солиева раскрыла подробности четырехлетних тяжелых испытаний в своей жизни
Зухра Солиева — актриса, знакомая многим зрителям узбекского телевидения своими комичными и жизнерадостными образами. Об этом сообщает Zamin.uz. Хотя на экране она постоянно распространяет радость и
Культура Сегодня, 05:46
Сайда Раметова в искреннем разговоре вспомнила своих коллег
Сайда Раметова стала гостем эфира программы «Пути жизни и мечты», где состоялась яркая и глубокая беседа. Об этом сообщает Zamin.uz. Ответы актрисы были не просто разговором, а искренними словами,
Культура Сегодня, 01:39
Масуда Отаджонова подчеркнула, что найти настоящего друга непросто
Известная актриса Масуда Отаджонова, любимая нашим народом, в одном из своих последних интервью остановилась на самых актуальных и важных вопросах жизни. Об этом сообщает Zamin.uz. По её словам,
Народная артистка Узбекистана Гавхар Зокирова обратилась к родителям, привлекая внимание к негативным последствиям отдачи детей в русские школы. Об этом сообщает Zamin.uz. В интервью она сказала: