Teroxin Lokomotivning Sochiga qarshi g‘alabasini taxmin qildi
Toshkentning «Lokomotiv» jamoasining sobiq hujumchisi Oleg Teroxin Rossiya Premyer Ligasi birinchi turida «Lokomotiv» va «Sochi» jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadigan o‘yindan kutilayotgan natijalar haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘z bayonotida «Lokomotiv» ushbu uchrashuvda g‘alaba qozonishiga ishonch bildirdi va hisob 2:0 bo‘lishini taxmin qildi. Teroxinning so‘zlariga ko‘ra, «Sochi» jamoasi yaqinda qaytgan va hali o‘z o‘yinini to‘liq yo‘lga qo‘yishga harakat qilmoqda, xolos.
Shu bilan birga, «Lokomotiv»ning avvalgi mavsumdagi tarkibi deyarli o‘zgarmagan. O‘tgan mavsumda «Lokomotiv» bosh murabbiyi Mixail Galaktionov rahbarligida Rossiya Premyer Ligasida oltinchi o‘rinni egallagan.
«Sochi» jamoasi esa PARI Birinchi Ligada beshinchi o‘rinni qo‘lga kiritib, stykovoy o‘yinlar orqali yuqori liga yo‘llanmasini olgan. Jamoalar o‘rtasidagi uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi.
Ushbu o‘yin muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda. Har ikki jamoa o‘z imkoniyatlarini namoyish etishga tayyor.

Teroxin предсказал победу Локомотива над Сочи
Бывший нападающий ташкентского «Локомотива» Олег Терохин высказал свое мнение о предстоящем матче между командами «Локомотив» и «Сочи» в первом туре Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В своем заявлении он выразил уверенность, что «Локомотив» одержит победу в этой встрече, и предположил, что счет будет 2:0. По словам Терохина, команда «Сочи» недавно вернулась и пока только пытается наладить свою игру.
При этом состав «Локомотива» практически не изменился по сравнению с прошлым сезоном. В прошлом сезоне под руководством главного тренера Михаила Галактионова «Локомотив» занял шестое место в Российской Премьер-Лиге.
Команда «Сочи» же заняла пятое место в ПАРИ Первой Лиге и получила путевку в высшую лигу через стыковые матчи. Встреча между командами начнется в 18:00 по московскому времени.
Эта игра ожидается с большим интересом со стороны болельщиков. Обе команды готовы продемонстрировать свои возможности.