Gurtskaya Zenitning Rostov ustidan g‘alabasini kutmoqda
Mashhur futbol agenti Timur Gurtskaya Rossiya chempionatining birinchi turi doirasida 20 iyul kuni Sankt-Peterburgning Zenit jamoasi bilan Rostov jamoasi o‘rtasida bo‘lib o‘tadigan o‘yinga oid bashorat berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi. Agentning ta’kidlashicha, o‘tgan mavsumdagi muvaffaqiyatsizlikdan so‘ng Zenit jamoasi ayniqsa katta motivatsiya bilan maydonga tushadi.
U Zenitning jozibali o‘yin ko‘rsatishini va 3:1 hisobida g‘alaba qozonishini kutmoqda. Shuningdek, bu o‘yinda penalti zarbasi berilishi ehtimoli borligini ham aytdi.
O‘tgan mavsumda Zenit musobaqa jadvalida ikkinchi o‘rinni egallagan bo‘lsa, Rostov jamoasi sakkizinchi o‘rinda yakunlagan. Mavsum oralig‘ida Rostov jamoasi tarkibida ma’lum o‘zgarishlar yuz berdi.
Shuningdek, Rostov jamoasi 2019 yil may oyidan buyon Zenitga rasmiy o‘yinlarda g‘alaba qozona olmagan. Shu davrdan keyin Semak boshchiligidagi Zenit jamoasi Rostovga nisbatan 10 marta g‘alaba qozongan, yana 4 o‘yin durang bilan yakunlangan.

Гурцкая ждет победы Зенита над Ростовом
Известный футбольный агент Тимур Гурцкая сделал прогноз на матч между командой Зенит из Санкт-Петербурга и командой Ростов, который состоится 20 июля в рамках первого тура чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча начнется в 18:00 по московскому времени. Агент отметил, что после неудачи в прошлом сезоне команда Зенит выйдет на поле с особенно высокой мотивацией.
Он ожидает, что Зенит продемонстрирует привлекательную игру и одержит победу со счетом 3:1. Также он сказал, что есть вероятность назначения пенальти в этом матче.
В прошлом сезоне Зенит занял второе место в турнирной таблице, в то время как команда Ростов завершила сезон на восьмом месте. В межсезонье в составе Ростова произошли определенные изменения.
Кроме того, команда Ростов не может одержать победу над Зенитом в официальных матчах с мая 2019 года. С тех пор команда Зенит под руководством Семака одержала 10 побед над Ростовом, а еще 4 матча завершились вничью.