Orenburg futbol klubining sobiq sport direktori Dmitriy Andreyev jamoaning tarkibini baholadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning fikricha, transfer oynasi hozir ochiq bo‘lib, hali yangi futbolchilar sotib olinishi mumkin. Orenburg jamoasi tarkibi yaxshi, u liga jadvalining ikkinchi yarmida joylashgan jamoalardan kam emas.
Andreyev bu haqda Match TV telekanaliga ma’lum qildi. Eslatib o‘tamiz, Orenburg deyarli butun mavsum oldi tayyorgarlik jarayonini Pari Ligasi uchun o‘tkazgan edi.
Biroq, Moskva Torpedo jamoasi bilan sudya bahs-munozarasi sababli, Ural klubi elit divizionga qaytarildi. O‘tgan mavsumda ular 15-o‘rinni egallab, pastga tushib ketgandi.
Orenburg va CSKA o‘rtasidagi o‘yin matnli translyatsiyasi saytimizda mavjud bo‘ladi. Bu o‘yinni kuzatib borishingiz mumkin.
Jamoaning mavsum davomida qanday natijalar ko‘rsatishini vaqt ko‘rsatadi. Hozircha tarkib yaxshi ko‘rinmoqda va yangi transferlar jamoaga ijobiy ta’sir ko‘rsatishi kutilmoqda.

Андреев: Состав Оренбурга во второй половине сильнее
Бывший спортивный директор футбольного клуба Оренбург Дмитрий Андреев оценил состав команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, трансферное окно сейчас открыто, и новые футболисты все еще могут быть приобретены. Состав команды Оренбург хороший, он не уступает командам, расположенным во второй половине таблицы лиги.
Андреев сообщил об этом телеканалу Match TV. Напоминаем, что Оренбург почти весь сезон провел в подготовительном процессе к Парижской лиге.
Однако, из-за спора с судьей с командой Москва Торпедо, клуб Урал вернулся в элитный дивизион. В прошлом сезоне они заняли 15-е место и вылетели.
Текстовая трансляция матча между Оренбургом и ЦСКА будет доступна на нашем сайте. Вы можете следить за этой игрой.
Время покажет, какие результаты команда покажет в течение сезона. Пока состав выглядит хорошо, и ожидается, что новые трансферы окажут положительное влияние на команду.