Holann 25 yoshga to‘lishini nishonladi
Manchester Siti jamoasi hujumchisi Erling Holann 25 yoshga to‘lishi munosabati bilan fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U 21 iyul, dushanba kuni o‘zining tug‘ilgan kunini nishonlaydi. Futbolchi o‘zining yoshini hazil bilan ta’riflab, “50 yoshga yarim yo‘lda!
Tug‘ilgan kunim bilan tabriklagan barchaga rahmat. Sochimga tanqid qilishdan oldin oynaga qarab, o‘zingizdan so‘rang, mening sochimdan ko‘ra yaxshiroq sochga ega bo‘lishga haqqim bormi?” deb yozdi.
Bu so‘zlarini u ijtimoiy tarmoqlarda sochlari to‘kilgan surat ostida bildirdi. Shuningdek, Erling ta’tilini Italiyada o‘tkazmoqda va yaqinda u mamlakat poytaxti Rimga bo‘lgan muhabbatini tan oldi.
Yangi Angliya Premer Ligasi mavsumi bir oyga yaqin vaqt ichida boshlanadi. O‘tgan iyun oyida Manchester Siti jamoasi Klub Jahon chempionatida ishtirok etdi, biroq 1/8 final bosqichida musobaqadan chiqib ketdi.
Futbol ishqibozlari Holanni Italiyaning Serie A ligasiga o‘tishiga umid qilib, uning Italiyaga bo‘lgan munosabatini muhokama qilmoqda.

Холанн отметил свой 25-й день рождения
Нападающий команды Манчестер Сити Эрлинг Холанн высказал свои мысли по поводу своего 25-летия. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметит свой день рождения 21 июля, в понедельник. Футболист с юмором описал свой возраст, сказав: "50 лет на полпути!
Спасибо всем, кто поздравил меня с днем рождения. Прежде чем критиковать мои волосы, посмотрите в зеркало и спросите себя, имеете ли вы право на лучшие волосы, чем у меня?"
Эти слова он написал под фотографией с выпавшими волосами в социальных сетях. Также Эрлинг проводит свой отпуск в Италии и недавно признался в любви к столице страны Риму.
Новый сезон Английской Премьер-лиги начнется примерно через месяц. В прошлом июне команда Манчестер Сити участвовала в клубном чемпионате мира, но выбыла на стадии 1/8 финала.
Футбольные болельщики обсуждают возможность перехода Холанна в итальянскую лигу Серии А, надеясь на его отношения с Италией.