Fabregas: Messi Komoda o‘ynashi mumkin, rad etilmaydi
Antonella Rokutso, Lionel Messining rafiqasi, mavsumoldi tayyorgarlik doirasida bo‘lib o‘tgan "Komo" jamoasi o‘yinini tomosha qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu holat Messi Italiya jamoasiga o‘tishi mumkinligi haqida hazilomuz suhbatlarga sabab bo‘ldi. "Komo" jamoasining bosh murabbiyi Sesk Fabregas Lionel bilan do‘st va sobiq jamoadosh hisoblanadi.
Fabregas jurnalistlarga bergan intervyusida shunday dedi: "Hech qachon hech narsani rad etma. Men va Messi do‘stmiz, oilalarimiz yaqin munosabatda.
Messi hech qachon 'Komo' jamoasida o‘ynamaydi, deb aytib bo‘lmaydi. Hozircha u Amerikada faoliyat yuritmoqda." Lionel Messi hozirda "Inter Mayami" jamoasida o‘ynamoqda.
Uning amaldagi shartnomasi 2025 yil oxirigacha mo‘ljallangan. Shunday qilib, kelajakda futbolchining Italiya klubiga o‘tishi ehtimoli butunlay istisno qilinmaydi.

Фабрегас: Месси может играть в Комоде, это не отвергается
Антонелла Рокуццо, жена Лионеля Месси, наблюдала за игрой команды "Камо" в рамках предсезонной подготовки. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот случай стал поводом для шутливых разговоров о том, что Месси может перейти в итальянскую команду. Главный тренер команды "Камо" Сеск Фабрегас является другом и бывшим одноклубником Лионеля.
Фабрегас в интервью журналистам сказал: "Никогда не говори никогда. Мы с Месси друзья, наши семьи близки.
Нельзя сказать, что Месси никогда не будет играть в команде 'Камо'. Пока он выступает в Америке." Лионель Месси в настоящее время играет за команду "Интер Майами".
Его действующий контракт рассчитан до конца 2025 года. Таким образом, вероятность перехода футболиста в итальянский клуб в будущем вовсе не исключена.