Lokomotiv Pari NN bilan o‘yinlarni almashtirmadi
Insayder Ivan Karpov Telegram kanalida «Lokomotiv» jamoasi «Pari NN» bilan o‘yinlarni almashtirishdan nega bosh tortganini ma’lum qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, «Lokomotiv» bunday qarorni temiryo‘lchilar kuni munosabati bilan qabul qilgan. 2-4 avgust kunlari «RJD Arena» hududida korporativ tadbirlar o‘tkazilishi rejalashtirilgan.
«Nijegorodliklar» ikki marta «Lokomotiv»ga Moskva shahrida o‘yin o‘tkazishni taklif qilishgan, biroq har ikki taklif rad etilgan. Karpov shuningdek, avgust oyining boshlarida bo‘lib o‘tadigan uchinchi turda «Lokomotiv» jamoasi Grozni shahrida «Pari NN» bilan o‘ynashini ham eslatib o‘tdi.
Hozirda «Pari NN»ning uy stadioni ta’mirlanmoqda, shuning uchun jamoa zaxira arenalarda o‘yin o‘tkazishga majbur bo‘lmoqda. Bu holat jamoalarning o‘yin jadvaliga ta’sir ko‘rsatmoqda.
Shunday qilib, «Lokomotiv» va «Pari NN» o‘rtasidagi o‘yinlar joylashuvi va vaqti o‘zaro kelishuv asosida hal qilinmoqda. Bu ma’lumotlar futbol muxlislari uchun muhim ahamiyatga ega.

Локомотив не обменивался играми с Пари НН
Инсайдер Иван Карпов в своем Telegram-канале сообщил, почему команда «Локомотив» отказалась обмениваться играми с «Пари НН». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, «Локомотив» принял такое решение в связи с Днем железнодорожников. С 2 по 4 августа на территории «РЖД Арена» запланированы корпоративные мероприятия.
«Нижегородцы» дважды предлагали «Локомотиву» провести игру в Москве, однако оба предложения были отклонены. Карпов также напомнил, что в начале августа в третьем туре команда «Локомотив» сыграет с «Пари НН» в Грозном.
В настоящее время домашний стадион «Пари НН» находится на ремонте, поэтому команда вынуждена проводить игры на запасных аренах. Эта ситуация влияет на расписание игр команд.
Таким образом, место и время игр между «Локомотивом» и «Пари НН» решаются на основе взаимных соглашений. Эта информация имеет важное значение для футбольных болельщиков.