Yuri Dupin Sochi bilan shartnoma haqida gapirdi
Matbuotda tajribali darvozabon Yuri Dupinning yaqin orada "Sochi" jamoasi bilan shartnoma imzolashi haqida ma’lumot tarqaldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
37 yoshli futbolchi ushbu xabar yuzasidan o‘z fikrini bildirdi. U hozircha bu haqda izoh bermadi va agar ma’lumot rost bo‘lsa, yaqin kunlarda e’lon qilinishini aytdi.
Hozirda Yuri Dupin "Sochi" jamoasi bilan mashg‘ulotlarda qatnashmoqda, biroq hali rasmiy klub a’zosi emas. O‘tgan mavsumda u Rossiya Kubogida "Krasnodar" jamoasi sharafini himoya qilib, beshta o‘yin o‘tkazgan.
Hozirda "Sochi" jamoasi Rossiya premyer-ligasining ikkinchi turidan o‘rin olgan "Akron" bilan uy o‘yiniga tayyorgarlik ko‘rmoqda. Ushbu uchrashuv 26 iyul, shanba kuni bo‘lib o‘tadi.

Юрий Дюпин поговорил о контракте с Сочи
В прессе появилась информация о том, что опытный вратарь Юрий Дупин в ближайшее время подпишет контракт с командой "Сочи". Об этом сообщает Euro-football.ru.
37-летний футболист высказал свое мнение по этому поводу. Он пока не стал комментировать эту информацию и сказал, что если данные окажутся правдой, то в ближайшие дни будет сделано официальное заявление.
В настоящее время Юрий Дупин участвует в тренировках команды "Сочи", однако пока не является официальным членом клуба. В прошлом сезоне он защищал честь команды "Краснодар" в Кубке России, проведя пять матчей.
В настоящее время команда "Сочи" готовится к домашнему матчу против "Акрона", который занимает второе место в Российской Премьер-Лиге. Эта встреча состоится 26 июля, в субботу.