Bulykin: Dinamo birinchi turga tayyor emas edi
Sobiq rossiyalik hujumchi Dmitriy Bulykin Moskva «Dinamo» jamoasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, «Dinamo» «Baltika»ga qarshi o‘yinga yaxshi tayyorlanmagan. Jamoa xatodan keyin gol o‘tkazib yuborgan.
Bulykin ta’kidlaganidek, oldingi o‘yinlardagi xatolarni yodda tutgan holda, «Dinamo» futbolchilari yaxshiroq o‘ynashi lozim. Bu jamoa uchun sinov bo‘ladi.
Shuningdek, murabbiy Valeriy Karpin «Rostov»ni yaxshi biladi. Eslatib o‘tamiz, birinchi turda «Dinamo» o‘z maydonida «Baltika» bilan 1:1 hisobida durang o‘ynadi.
Bu yangi bosh murabbiy Valeriy Karpinning jamoa boshqaruvidagi ilk o‘yini bo‘ldi. Ikkinchi turda «Dinamo» «Rostov»ga qarshi maydonga tushadi.
«Rostov» jamoasi oldingi o‘yinlarda «Zenit»dan ochkolarni olishga yaqin bo‘lgan edi. Shu bois, keyingi o‘yinda qizg‘in kurash kutilmoqda.

Булыкин: Динамо не была готова к первому туру
Бывший российский нападающий Дмитрий Булыкин высказал мнение о московском «Динамо». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, «Динамо» плохо подготовилось к игре против «Балтики». Команда пропустила гол после ошибки.
Как отметил Булыкин, учитывая ошибки в предыдущих играх, футболисты «Динамо» должны играть лучше. Это будет испытание для команды.
Также тренер Валерий Карпин хорошо знает «Ростов». Напоминаем, что в первом туре «Динамо» сыграло вничью 1:1 с «Балтикой» на своем поле.
Это была первая игра нового главного тренера Валерия Карпина на посту. Во втором туре «Динамо» выйдет на поле против «Ростова».
Команда «Ростов» в предыдущих играх была близка к тому, чтобы заработать очки у «Зенита». Поэтому в следующей игре ожидается упорная борьба.