Mostovoy Spartak va Baltika o‘yini hisobini aytdi
Ushbu o‘yin natijasi bo‘yicha aniq bashoratni taniqli sobiq rossiyalik futbolchi Aleksandr Mostovoy berdi. Mostovoyning so‘zlariga ko‘ra, «Baltika» «Spartak» bilan kuchli raqobat olib boradi, biroq uch ochkoni baribir kuchli jamoa qo‘lga kiritadi.
Sobiq futbolchi «qizil-oq» jamoasi Makhachqaladagi «Dinamo»ga qarshi o‘yinda ko‘plab imkoniyatlarga ega bo‘lganini ta’kidladi. Uning fikricha, Stanovich boshchiligidagi jamoa faol va tezkor o‘yin ko‘rsatib, raqibini mag‘lub etadi.
Mostovoy natija sifatida «Spartak» 2:1 hisobida g‘alaba qozonishini taxmin qilmoqda. «Spartak» va «Baltika» o‘rtasidagi uchrashuv 26 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 15:00 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinni batafsil kuzatib borish uchun LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiyani ko‘rish mumkin bo‘ladi.

Мостовой сообщил счет игры Спартак и Балтика
В субботу команда «Спартак» примет «Балтику» в рамках второго тура Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По результатам этой игры точный прогноз дал известный бывший российский футболист Александр Мостовой. По словам Мостового, «Балтика» будет вести сильную борьбу с «Спартаком», однако три очка в итоге все равно достанутся сильной команде.
Бывший футболист отметил, что «красно-белые» имели множество возможностей в игре против «Динамо» из Махачкалы. По его мнению, команда под руководством Становича покажет активную и быструю игру, одержав победу над соперником.
Мостовой предполагает, что «Спартак» выиграет с результатом 2:1. Матч между «Спартаком» и «Балтикой» начнется 26 июля в 15:00 по московскому времени.
Для подробного наблюдения за этой игрой будет доступна текстовая трансляция, предоставляемая порталом LiveResult.