Mostovoy Krasnodar va Lokomotiv o‘yini hisobini aytdi
Ikkinchi tur doirasidagi Rossiya chempionatining markaziy o‘yini «Krasnodar» va «Lokomotiv» jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Sobiq futbolchi Aleksandr Mostovoy o‘yinning yakuniy hisobini qanday bo‘lishini taxmin qildi. Uning fikricha, «sigirlar» va «temiryo‘lchilar» o‘zaro durang o‘ynab, har bir jamoa bittadan gol uradi.
Mostovoy o‘yin haqida shunday dedi: «Men ehtiyotkorona futbol kutyapman, chunki mavsum boshida hech kim mag‘lub bo‘lishni istamaydi. Hisob teng bo‘ladi va gol soni kam bo‘ladi.
Mening taxminim 1:1». Bu fikr «VseProSport» nashri tomonidan keltirilgan.
«Krasnodar» va «Lokomotiv» o‘rtasidagi uchrashuv 26 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi. Futbol maydonidagi voqealarni batafsil kuzatish uchun LiveResult portali tomonidan matnli translyatsiya amalga oshiriladi.

Мостовой сообщил счет игры Краснодар и Локомотив
Второй тур чемпионата России станет центральным матчем между командами «Краснодар» и «Локомотив». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Бывший футболист Александр Мостовой предположил, каким будет итоговый счет матча. По его мнению, «быки» и «железнодорожники» сыграют вничью, и каждая команда забьет по одному голу.
Мостовой сказал о матче: «Я ожидаю осторожный футбол, потому что в начале сезона никто не хочет проигрывать. Счет будет равным, и количество голов будет небольшим.
Мой прогноз 1:1». Это мнение было приведено изданием «VseProSport».
Матч между «Краснодаром» и «Локомотивом» начнется 26 июля в 19:00 по московскому времени. Для подробного наблюдения за событиями на футбольном поле будет осуществляться текстовая трансляция от портала LiveResult.