Glebov CSKA g‘alabasini qiyin deb baholadi
CSKA yakshanba kuni muxlislarini “Akhmat” jamoasi ustidan 2:1 hisobida qozonilgan g‘alaba bilan quvontirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu g‘alaba iroda bilan erishildi, chunki mezbonlar birinchi bo‘lib hisobni ochishdi. O‘yindan so‘ng Moskva jamoasi yarim himoyachisi Kirill Glebov o‘z fikrlarini bildirdi.
U o‘tgan o‘yinning “armiyachilar” uchun qiyin kechganini ta’kidladi. Glebovning so‘zlariga ko‘ra, o‘yin juda qizg‘in bo‘lgan.
Jamoa keraksiz gol o‘tkazib yuborgan, bu esa o‘yinning umumiy holatidan kelib chiqmagan. U maydonga zaxiradan tushib, o‘z imkoniyatidan foydalanishi kerakligini, shunda keyingi o‘yinda asosiy tarkibda o‘ynash uchun imkoniyat paydo bo‘lishini aytdi.
Hozircha jamoa o‘z o‘yinini yaxshi yo‘lga qo‘yolmayapti. So‘nggi o‘yinlarda kam gol urilgan, biroq har kuni jamoa tinimsiz ishlamoqda.
Glebov barcha futbolchilarning gol urishi umidida ekanini bildirdi. Shuningdek, CSKA tarkibida Daniil Krugovoy dublda muallif bo‘ldi.
O‘yindan so‘ng Krugovoy jamoa sardori Igor Akinfeev tomonidan sovg‘a bilan taqdirlandi. Kelasi haftada CSKA jiddiy o‘yinlarga tayyorlanmoqda.

Глебов оценил победу ЦСКА как трудную
ЦСКА в воскресенье порадовал своих болельщиков победой над командой "Ахмат" со счетом 2:1. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эта победа была достигнута благодаря воле, так как хозяева первыми открыли счет. После игры полузащитник московской команды Кирилл Глебов высказал свои мысли.
Он отметил, что прошедшая игра была сложной для "армейцев". По словам Глебова, игра была очень напряженной.
Команда пропустила ненужный гол, что не соответствовало общей ситуации в игре. Он сказал, что должен был выйти на поле с запасом и воспользоваться своим шансом, чтобы в следующей игре получить возможность сыграть в основном составе.
Пока команда не может наладить свою игру. В последних матчах было забито мало голов, но команда ежедневно усердно работает.
Глебов заявил, что надеется, что все футболисты будут забивать голы. Также в составе ЦСКА Данил Круговой стал автором дубля.
После игры Круговой был награжден подарком от капитана команды Игоря Акинфеева. На следующей неделе ЦСКА готовится к серьезным играм.
30 июля, в среду, команда примет "Локомотив" на своем поле в рамках Кубка России FONBET. Четыре дня спустя, 3 августа, "армейцы" выйдут на поле против хозяев "Зенита" в третьем туре Премьер-лиги.