Chorshanbadan payshanbaga o‘tar kechasi Inter Mayami jamoasi Liga Kubogi doirasida Atlas klubi bilan o‘yin o‘tkazadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
MLS klubi ushbu uchrashuv uchun asosiy tarkibni e’lon qildi. Tarkibdan taniqli hujumchi Lionel Messi ham joy oldi.
Ma’lumki, Messi avvalgi o‘yinda jamoasiga yordam bera olmadi, sababi u diskvalifikatsiya qilingan edi. U yetti marta "Oltin to‘p" sohibi bo‘lib, yulduzlar uchrashuvida ishtirok etmagani uchun chetlatilgan.
Bu MLSning belgilangan tartib-qoidalari asosida amalga oshirilgan. Inter Mayami jamoasining to‘liq asosiy tarkibi quyidagicha: Rios Novo, Veygandt, Luhan, Falkon, Alba, Allende, De Paul, Buskets, Segoviya, Messi va Suares.
Inter Mayami hamda Atlas o‘rtasidagi uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 2:30 da boshlanadi. Ushbu o‘yinni matnli tarzda onlayn kuzatish imkoniyati mavjud.
O‘yin natijalari va asosiy voqealari bo‘yicha yangiliklarni One.uz orqali kuzatib borishingiz mumkin. Mazkur uchrashuv futbol ishqibozlari uchun muhim bahs bo‘lishi kutilmoqda.

Месси вернулся в состав Интер Майами, Де Паула дебютирует
В ночь с среды на четверг команда Интер Майами проведет матч с клубом Атлас в рамках Кубка Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Клуб MLS объявил основной состав на эту встречу. В составе также присутствует известный нападающий Лионель Месси.
Как известно, Месси не смог помочь своей команде в предыдущем матче, так как он был дисквалифицирован. Он был отстранен за то, что не участвовал в звездном матче, будучи семикратным обладателем "Золотого мяча".
Это было сделано в соответствии с установленными правилами MLS. Полный основной состав команды Интер Майами выглядит следующим образом: Риос Нова, Вейгандт, Лухан, Фалькон, Альба, Алленде, Де Паула, Бускетс, Сеговия, Месси и Суарес.
Матч между Интер Майами и Атлас начнется в 2:30 по московскому времени. Имеется возможность онлайн-трансляции этого матча в текстовом формате.
Вы можете следить за результатами игры и основными событиями через One.uz. Ожидается, что эта встреча станет важным событием для футбольных болельщиков.