Sobiq mashhur futbolchi Roman Pavlyuchenko Rossiya chempionatining uchinchi turi doirasida bo‘lib o‘tadigan “Pari NN” hamda “Lokomotiv” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuvga o‘zining prognozini berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv shanba kuni kechqurun bo‘lib o‘tadi. Pavlyuchenkoning fikriga ko‘ra, Mixail Galaktionov boshchiligidagi “Lokomotiv” jamoasi Grozniyda uch ochko oladi.
Aynan shu shaharda “Pari NN” o‘z maydonida raqibini qabul qiladi. “Umuman olganda, bu o‘yin ‘temiryo‘lchilar’ uchun og‘ir kechishini kutyapman.
Ular uchun oson bo‘lmaydi. Biroq, meningcha, ‘Lokomotiv’ bu safardan uch ochko olib ketishi kerak.
Kuchli hisobda g‘alaba bo‘lmasa-da, baribir g‘alaba qozonishadi, deb o‘ylayman”, – deydi Pavlyuchenko. “Pari NN” hamda “Lokomotiv” o‘rtasidagi uchrashuv 2-avgust kuni soat 20:30 da boshlanadi.
Uchrashuvning matnli onlayn translyatsiyasini kuzatish mumkin. Ma’lumot uchun, “Lokomotiv” jamoasi ikki turdan so‘ng Premer-liga jadvalida peshqadamlik qilmoqda.

Павлюченко: “Локомотив” возьмет три очка в Грозном
Бывший известный футболист Роман Павлюченко дал свой прогноз на матч между командами “Пари НН” и “Локомотив”, который пройдет в рамках третьего тура чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Матч состоится в субботу вечером. По мнению Павлюченко, команда “Локомотив” под руководством Михаила Галaktionova возьмет три очка в Грозном.
Именно в этом городе “Пари НН” примет соперника на своем поле. “В целом, я ожидаю, что эта игра будет тяжелой для ‘железнодорожников’.
Им будет нелегко. Однако, на мой взгляд, ‘Локомотив’ должен увезти три очка с этого выезда.
Хотя победа может быть не крупной, я все равно думаю, что они выиграют”, – говорит Павлюченко. Матч между “Пари НН” и “Локомотив” начнется 2 августа в 20:30.
За матчем будет доступна текстовая онлайн-трансляция. Для справки, команда “Локомотив” занимает первое место в таблице Премьер-лиги после двух туров.