Magal: Sochi jamoasi mavsumda o‘rtacha natija ko‘zlaydi
Ruslan Magal Sochi futbol jamoasida himoyachi sifatida maydonga tushadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U jamoaning mavsum boshidagi omadsiz natijalaridan so‘ng kelajakdagi imkoniyatlari haqida fikr bildirdi. Sochi jamoasi yangi mavsumning dastlabki ikki uchrashuvida mag‘lubiyatga uchradi.
Dastlab ular Lokomotiv jamoasiga 0:3 hisobida yutqazdi, keyin esa Akron jamoasidan 0:4 hisobida mag‘lub bo‘ldi. Ruslan Magalning aytishicha, har bir o‘yinda g‘alaba qozonish maqsadi qo‘yilgan.
U o‘zining ilgari Fakel jamoasida to‘p surgan paytlarini eslab o‘tdi. O‘sha vaqtda ketma-ket to‘rtta uchrashuvda mag‘lubiyatga uchragan bo‘lishsa-da, keyinchalik yaxshi natijalarga erishgan edi.
Magal bu yil Sochi jamoasi chempionat jadvalining o‘rtasida bo‘lishi mumkinligini, keyin esa maqsadlarni bosqichma-bosqich yuqorilashini ta’kidladi. Sochi jamoasi birinchi ochkolarini yaqinlashib kelayotgan dushanba kuni qo‘lga kiritishga harakat qiladi.
Robert Moreno boshchiligidagi jamoa navbatdagi uchrashuvda Rubin jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Uchrashuv Oliy liga uchinchi tur doirasida o‘tkaziladi va o‘yin Toshkent vaqti bilan soat 20:00 da boshlanadi.

Magal: Команда Сочи на сезон рассчитывает на средний результат
Руслан Магал выйдет на поле в качестве защитника футбольной команды Сочи. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он высказал мнение о будущих возможностях команды после неудачных результатов в начале сезона. Команда Сочи потерпела поражение в первых двух матчах нового сезона.
Сначала они проиграли команде Локомотив со счетом 0:3, а затем уступили команде Акрон со счетом 0:4. По словам Руслана Магала, в каждой игре ставится цель одержать победу.
Он вспомнил о своих временах в команде Факел. Хотя тогда они потерпели четыре поражения подряд, позже им удалось добиться хороших результатов.
Магал отметил, что в этом году команда Сочи может находиться в середине таблицы чемпионата, а затем постепенно повышать свои цели. Команда Сочи попытается заработать свои первые очки в ближайший понедельник.
Команда под руководством Роберта Морено выйдет на поле в следующем матче против команды Рубин. Игра пройдет в рамках третьего тура Высшей лиги и начнется в 20:00 по ташкентскому времени.