Rossiya oliy futbol ligasining uchinchi turidagi eng dastlabki yakshanba uchrashuvida “Akron” va “Spartak” jamoalari maydonda to‘qnash keladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ilgari mashhur futbolchi bo‘lgan Aleksandr Mostovoy ushbu o‘yinda qanday hisob qayd etilishini kutayotganini ma’lum qildi. Uning fikricha, Dejan Stankovich boshchiligidagi jamoa bu safar ham gol o‘tkazib yuboradi, biroq yakunda g‘alaba qozonadi.
Mostovoyning so‘zlariga ko‘ra, u “Spartak”dan g‘alaba kutmoqda. Uning ta’kidlashicha, jamoa har bir turda g‘alabaga intiladi va Rossiya oliy ligasining ketma-ket ikkinchi uchrashuvida ochko yo‘qotishni istamaydi.
U ushbu uchrashuvda 2:1 hisobida “Spartak” g‘alaba qozonishini taxmin qilgan. “Akron” va “Spartak” o‘rtasidagi bahs 3-avgust kuni soat 13:30 da, Moskva vaqti bilan boshlanadi.
O‘yinning barcha tafsilotlarini matnli tarzda kuzatib borish imkoniyati LiveResult portalida taqdim etiladi. Shu tariqa futbol ishqibozlari uchrashuvning har bir muhim lahzasidan xabardor bo‘lishlari mumkin.

Мостовой сделал прогноз на матч “Акрон”–“Спартак”
В первом воскресном матче третьего тура Российской высшей футбольной лиги встретятся команды “Акрон” и “Спартак”. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ранее известный футболист Александр Мостовой сообщил, какой счет он ожидает в этой игре. По его мнению, команда под руководством Деяна Станковича снова пропустит гол, но в итоге одержит победу.
По словам Мостового, он ожидает победы от “Спартака”. Он подчеркивает, что команда стремится к победе в каждом туре и не хочет терять очки во втором подряд матче Российской высшей лиги.
Он прогнозирует, что в этой встрече “Спартак” победит с счетом 2:1. Матч между “Акроном” и “Спартаком” начнется 3 августа в 13:30 по московскому времени.
Все детали игры будут доступны в текстовом формате на портале LiveResult. Таким образом, футбольные болельщики смогут быть в курсе каждого важного момента встречи.