Titov: Rostov va Krilya Sovetov o‘yinida ko‘p gol bo‘ladi
Rossiya chempionatining uchinchi turi doirasida «Rostov» jamoasi o‘z maydonida Samaradagi «Krilya Sovetov» jamoasiga qarshi bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv haqida poytaxtning «Spartak» klubi sobiq futbolchisi Egor Titov o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, «Rostov» uchrashuv boshidanoq faol harakat qiladi va o‘z imkoniyatlaridan unumli foydalanishga harakat qiladi.
Titovning fikricha, mezbonlar o‘z darvozalariga gol urishga muvaffaq bo‘lishadi. Shuningdek, u mehmon jamoa – «Krilya Sovetov» ham qarshi hujumlarda gol urishi mumkinligini ta’kidladi.
Uchrashuvda jami uch va undan ortiq gol urilishi ehtimoli yuqori ekani aytildi. Mazkur o‘yin bugun, 2-avgust kuni, Rostov-Don shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv bosh hakami tomonidan start faryodi Moskva vaqti bilan soat 18:00 da yangraydi. O‘yin natijalari futbol ishqibozlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda.
Mazkur bellashuv ikki jamoaning chempionatda o‘z o‘rnini mustahkamlashida muhim ahamiyat kasb etadi.

Титов: В игре Ростов и Крылья Советов будет много голов
В рамках третьего тура чемпионата России команда «Ростов» на своем поле проведет матч против команды «Крылья Советов» из Самары. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По поводу этой встречи свои мысли высказал бывший футболист московского клуба «Спартак» Егор Титов. По его словам, «Ростов» с самого начала матча будет активно действовать и постарается эффективно использовать свои возможности.
По мнению Титова, хозяева смогут забить голы в ворота соперника. Также он отметил, что гостевая команда – «Крылья Советов» также может забить в контратаках.
Сказано, что вероятность забить в матче в общей сложности три и более гола высока. Эта игра состоится сегодня, 2 августа, на стадионе в городе Ростов-на-Дону.
Сигнал к началу матча будет дан главным арбитром в 18:00 по московскому времени. Результаты игры вызывают большой интерес у футбольных болельщиков.