Naumov: Lokomotiv Pari NN ustidan g‘alaba qozonadi
Mashhur sport mutaxassisi Nikolay Naumov Rossiya oliy futbol ligasining navbatdagi uchinchi turida bo‘lib o‘tadigan “Pari NN” va “Lokomotiv” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga o‘z munosabatini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning fikriga ko‘ra, ushbu uchrashuv “Lokomotiv” jamoasi uchun oson kechmaydi, biroq ular g‘alaba uchun harakat qilishadi. Naumovning ta’kidlashicha, “Pari NN” bu uchrashuvda himoyaviy o‘yin namoyish etishi mumkin va bunday himoyani yorib o‘tish juda qiyin bo‘ladi.
Shunga qaramay, u “Lokomotiv” kamida bir gol farqi bilan g‘alaba qozonishiga ishonadi. Rossiya chempionati uchinchi turining “Pari NN” va “Lokomotiv” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuvi 2-avgust kuni soat 19:30 da boshlanadi.
O‘yindagi barcha muhim voqealar va tafsilotlarni LiveResult portalida matnli translyatsiya orqali kuzatishingiz mumkin. Bu uchrashuv futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otishi kutilmoqda, chunki har ikki jamoa ham ochko olish uchun maydonga chiqadi.

Наумов: Локомотив победит Пари НН
Известный спортивный эксперт Николай Наумов высказал свое мнение о предстоящем матче между командами "Пари НН" и "Локомотив" в рамках третьего тура Российской высшей футбольной лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению эксперта, эта встреча не будет легкой для команды "Локомотив", однако они будут стараться добиться победы. Наумов подчеркивает, что "Пари НН" может продемонстрировать защитный стиль игры, и преодолеть такую защиту будет очень сложно.
Тем не менее, он уверен, что "Локомотив" победит с разницей как минимум в один гол. Матч третьего тура чемпионата России между командами "Пари НН" и "Локомотив" начнется 2 августа в 19:30.
Все важные события и детали матча можно будет следить в текстовой трансляции на портале LiveResult. Ожидается, что этот матч вызовет большой интерес у футбольных болельщиков, так как обе команды выйдут на поле, чтобы заработать очки.