Chervichenko: Spartak Akron ustidan oson g‘alaba qozonmaydi
Ushbu o‘yinga oid fikrlari bilan "Spartak" klubining sobiq prezidenti Andrey Chervichenko o‘rtoqlashdi. Chervichenkoning aytishicha, "Akron" jamoasi shunday jamoaki, bu yerda natijani aniq bashorat qilib bo‘lmaydi.
Unga ko‘ra, bu uchrashuvda "Spartak" g‘alaba qozonmasligi mumkin. "Akron" va "Spartak" jamoalari o‘rtasidagi bahs ertaga, 3-avgust kuni Samaradagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 13:30 ga belgilangan. Hozirda musobaqa jadvalida maydon egalari ikkinchi o‘rinda bormoqda, "Spartak" esa o‘ninchi pog‘onani band etgan.
O‘yin natijasi har ikkala jamoa uchun ham muhim ahamiyat kasb etadi. Shu sababli uchrashuv kutilganidan ham qiziqarli va murosasiz o‘tishi kutilmoqda.

Червиченко: Спартак не одержит легкую победу над Акроном
В рамках третьего тура Российской Премьер-Лиги московский клуб "Спартак" сыграет на выезде против представителя города Тольятти "Акрона". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своими мыслями о предстоящем матче поделился бывший президент клуба "Спартак" Андрей Червиченко. По словам Червиченко, команда "Акрон" такова, что здесь результат предсказать невозможно.
По его мнению, "Спартак" может не одержать победу в этой встрече. Матч между "Акроном" и "Спартаком" пройдет завтра, 3 августа, на стадионе в Самаре.
Начало встречи запланировано на 13:30 по московскому времени. В настоящее время в таблице турнира хозяева находятся на втором месте, а "Спартак" занимает десятое.
Результат игры имеет важное значение для обеих команд. Поэтому ожидается, что встреча пройдет более интересно и бескомпромиссно, чем ожидалось.