Genich “Rostov”ning yirik mag‘lubiyatiga munosabat bildirdi
Mashhur sharhlovchi Konstantin Genich Rossiya oliy ligasining uchinchi turi doirasida o‘tkazilgan dastlabki o‘yin natijasiga munosabat bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ma’lumki, “Rostov” o‘z maydonida “Krylya Sovetov” jamoasiga 1:4 hisobida mag‘lub bo‘ldi. Konstantin Genich o‘zining ijtimoiy tarmoqdagi sahifasida “Rostov” jamoasining yutqazganidan afsusda ekanini bildirib, bu jamoani yaxshi jamoa sifatida e’tirof etdi va muxlislarga vahimaga tushmaslikni tavsiya qildi.
“Rostov” Rossiya chempionatining o‘tgan uchta turida ham ochko ololmagan. Dastlab, jamoa safarda “Zenit”ga 1:2 hisobida, so‘ngra “Dinamo”ga 0:1 hisobida imkoniyatni boy berdi.
Keyingi turda “Rostov” o‘z maydonida “Pari NN” jamoasiga qarshi bahs olib boradi. Ushbu uchrashuv yakshanba kuni, 10-avgust sanasida bo‘lib o‘tishi rejalashtirilgan.
Jamoa oldidagi vazifa ochko to‘plash va muxlislari oldida yaxshi natija ko‘rsatishdan iborat bo‘ladi. Mutaxassislar “Rostov” hali mavsum davomida o‘z o‘yinini topishiga ishonch bildirmoqda.

Генич прокомментировал крупное поражение "Ростова"
Известный комментатор Константин Генич прокомментировал результат первого матча, проведенного в рамках третьего тура Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Известно, что «Ростов» на своем поле проиграл команде «Крылья Советов» со счетом 1:4. Константин Генич на своей странице в социальной сети выразил сожаление по поводу поражения «Ростова», отметив эту команду как хорошую и посоветовал болельщикам не паниковать.
«Ростов» не смог набрать очки в трех турах чемпионата России. Сначала команда в гостях проиграла «Зениту» со счетом 1:2, затем «Динамо» со счетом 0:1.
В следующем туре «Ростов» проведет матч против команды «Пари NN» на своем поле. Эта встреча запланирована на воскресенье, 10 августа.
Задача команды заключается в том, чтобы набрать очки и показать хороший результат перед своими болельщиками. Эксперты уверены, что «Ростов» еще найдет свою игру в течение сезона.