Musaev va Karpin birinchi bo‘limda sariq kartochka oldi
Shanba kuni kechqurun Rossiya oliy ligasining uchinchi tur doirasida Krasnodar va Dinamo jamoalari o‘rtasida uchrashuv bo‘lib o‘tdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘yin boshidanoq maydondagi harakatlar va murabbiylarning hissiyotlari o‘z aksini topdi. Birinchi bo‘lim davomida har ikki jamoa bosh murabbiylari – Murad Musaev va Valeriy Karpin – hakam tomonidan ogohlantirildi va sariq kartochka oldi.
Avvaliga Murad Musaev his-tuyg‘ularini jilovlay olmagani uchun ogohlantirish oldi. Oradan ko‘p o‘tmay, Dinamo jamoasi bosh murabbiyi Valeriy Karpin ham hakam qaroridan norozi bo‘lib, sariq kartochka oldi.
O‘yin davomida stadion tablosida hisob ochilmadi va birinchi bo‘lim yakunlanishga yaqinlashdi. Uchrashuv tafsilotlarini matnli tarzda LiveResult portali orqali kuzatib borish mumkin.
O‘yin hozircha golsiz davom etmoqda, jamoalar harakatda, muxlislar esa natijani intiqlik bilan kutmoqda.

Мусаев и Карпин получили желтую карточку в первом тайме
В субботу вечером в рамках третьего тура Российской Премьер-Лиги состоялся матч между командами Краснодар и Динамо. Об этом сообщает Euro-football.ru.
С самого начала игры на поле проявились действия и эмоции тренеров. В первом тайме оба главных тренера – Мурад Мусаев и Валерий Карпин – были предупреждены судьей и получили желтую карточку.
Сначала Мурад Мусаев получил предупреждение за то, что не смог сдержать свои эмоции. Вскоре после этого главный тренер команды Динамо Валерий Карпин также, недовольный решением судьи, получил желтую карточку.
В ходе игры на табло стадиона счет не открывался, и первый тайм подходил к концу. Подробности матча можно отслеживать в текстовом формате на портале LiveResult.