Muxebbi: Rostov mag‘lubiyatdan so‘ng kuchliroq qaytadi
Rostov futbol klubi yarim himoyachisi Muxammad Muxebbi jamoa navbatdagi mag‘lubiyatidan so‘ng fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
2-avgust kuni Jonatan Alba boshchiligidagi Rostov jamoasi Samara viloyatining "Krilya Sovetov" klubi bilan o‘yinda 1:4 hisobida yutqazdi. Muxammad Muxebbi jamoa nomidan so‘zga chiqib, barchasi ustida ko‘proq ishlashlarini va kuchliroq qaytishga harakat qilishlarini ta’kidladi.
U muxlislar har doim eng yaxshi o‘yinni ko‘rishga haqli ekanini aytib, jamoa oldinda ularga ijobiy natijalar taqdim etishga va’da berdi. Eslatib o‘tamiz, Rostov jamoasi shu paytgacha chempionat doirasida uch uchrashuvda mag‘lub bo‘ldi.
Bundan tashqari, ular Rossiya Kubogi guruh bosqichining birinchi o‘yinida ham yutqazgan edi. Jamoaning navbatdagi imkoniyati 10-avgust kuni chempionatning to‘rtinchi turi doirasida "Pari NN" jamoasiga qarshi bahsda bo‘ladi.
Ushbu o‘yinda futbolchilar oldingi mag‘lubiyatlarni unutib, muxlislarni xursand qilish uchun maydonga chiqishadi.

Muxebbi: Ростов после поражения вернется сильнее
Полузащитник футбольного клуба Ростов Мухаммад Мухебби высказался после очередного поражения команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
2 августа команда Ростов под руководством Джонатана Альбы проиграла клубу "Крылья Советов" из Самарской области со счетом 1:4. Мухаммад Мухебби от имени команды отметил, что всем нужно работать больше и стараться вернуться сильнее.
Он сказал, что болельщики всегда имеют право видеть лучшую игру и пообещал, что команда постарается предоставить им положительные результаты. Напоминаем, что команда Ростов на данный момент потерпела три поражения в рамках чемпионата.
Кроме того, они также проиграли в первом матче группового этапа Кубка России. Следующая возможность для команды появится 10 августа в матче четвертого тура чемпионата против команды "Пари НН".
В этом матче футболисты выйдут на поле, чтобы забыть о предыдущих поражениях и порадовать болельщиков.