Viktor Sa: G‘alaba jamoaga ishonch berdi
"Krasnodar" jamoasining yarim himoyachisi Viktor Sa Rossiya chempionati uchinchi turida poytaxtning "Dinamo" jamoasiga qarshi o‘tkazilgan uy uchrashuvi natijasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvda "Bikilar" 1:0 hisobida zafar quchdi. Yagona golni hujumchi Jon Kordoba kiritdi.
Viktor Sa o‘yindan so‘ng ushbu natija haqida quyidagilarni aytdi: "O‘yin juda og‘ir bo‘ldi, raqib kuchli edi. Uchrashuv yopiq tarzda boshlandi.
Uch ochko jamoa o‘ziga ishonchini oshirish uchun juda muhim. Yana ham ko‘proq mehnat qilamiz", – deya futbolchining so‘zlarini "Match TV" telekanali keltirdi.
Krasnodar jamoasi uchta o‘yin o‘tkazganidan so‘ng jami olti ochko jamg‘ardi va turnir jadvalida uchinchi o‘rinda bormoqda. "Bikilar" peshqadam "Lokomotiv"dan uch ochkoga ortda qolmoqda.
Klub mavsumni yaxshi boshlagan va keyingi o‘yinlarda ham yuqori natija ko‘rsatishni maqsad qilmoqda. Jamoa murabbiylari va futbolchilari oldinda turgan bahslarga puxta tayyorgarlik ko‘rishmoqda.

Виктор Са: Победа дала команде уверенность
"Краснодар" полузащитник Виктор Са высказался о результате домашнего матча против столичного "Динамо" в третьем туре чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В матче "Бики" одержали победу со счетом 1:0. Единственный гол забил нападающий Хуан Кортес.
Виктор Са после игры сказал следующее о результате: "Игра была очень тяжелой, соперник был сильным. Матч начался в закрытом стиле.
Три очка очень важны для повышения уверенности команды. Мы будем работать еще усерднее", – приводит слова футболиста телеканал "Матч ТВ".
Команда "Краснодар" после трех проведенных матчей набрала в общей сложности шесть очков и занимает третье место в турнирной таблице. "Бики" отстают от лидера "Локомотива" на три очка.
Клуб хорошо начал сезон и ставит цель показывать высокие результаты и в следующих играх. Тренеры и игроки команды тщательно готовятся к предстоящим матчам.