Genich Spartak futbolchilarining narxi haqida so‘radi
Spartak jamoasi yakshanba kuni mehmon sifatida Akron jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Samaradagi stadionda birinchi bo‘lim yakunida hisob ochilmadi. Mashhur futbol sharhlovchisi Konstantin Genich Moskva jamoasi futbolchilarining qiymati haqida savol berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, hozir maydonda Spartak safida 20 million, 27 million, 15 million va 14 million yevroga baholangan futbolchilar harakat qilmoqda. Genich muxlislarga: Siz biror farqni ko‘ryapsizmi, deb murojaat qildi.
Akron va Spartak jamoalari o‘rtasidagi ushbu o‘yinni matn shaklida LiveResult portali orqali kuzatish mumkin. Shuningdek, Spartak jamoasi avvalgi ikki turda uch ochko to‘plashga muvaffaq bo‘ldi.
Bu natija jamoaning chempionatdagi holatini yaxshilashga yordam berdi. Jamoalarning o‘yini futbol muxlislari uchun qiziq bo‘lishi kutilmoqda.
Spartakning qimmat futbolchilari maydonda o‘z ustunligini ko‘rsatishga harakat qilmoqda. O‘yin natijasi jamoalarning turnir jadvalidagi o‘rniga ta’sir qilishi mumkin.

Генич спросил о цене футболистов Спартака
Команда Спартак в воскресенье проводит матч против команды Akron в качестве гостей. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На стадионе в Самаре в конце первого тайма счет не был открыт. Известный футбольный комментатор Константин Генич задал вопрос о стоимости игроков московской команды.
По его словам, на поле сейчас находятся футболисты, оцененные в 20 миллионов, 27 миллионов, 15 миллионов и 14 миллионов евро. Генич обратился к болельщикам: Вы видите какую-либо разницу?
Эту игру между Akron и Spartak можно отслеживать в текстовом формате на портале LiveResult. Кроме того, команда Спартак смогла набрать три очка в предыдущих двух турах.
Этот результат помог улучшить положение команды в чемпионате. Игра команд ожидается интересной для футбольных болельщиков.
Дорогие футболисты Спартака пытаются продемонстрировать свое превосходство на поле. Результат матча может повлиять на место команд в турнирной таблице.