Udaltsov “Pari NN” mag‘lubiyatiga sabablarni aytib o‘tdi
Rossiya chempionatining uchinchi tur uchrashuvida “Pari NN” jamoasi Moskvaning “Lokomotiv” klubiga 2:3 hisobida mag‘lub bo‘ldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu natija yuzasidan Nijniy Novgorod klubi sport direktori Aleksandr Udaltsov o‘z fikrlarini bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, raqib jamoa o‘z imkoniyatlaridan unumli foydalandi.
“Bizda ham ko‘plab vaziyatlar bo‘ldi, biroq ularning barchasidan to‘liq foydalanishning imkoni bo‘lmadi. Umid qilamizki, o‘yindagi o‘zgarishlar kelajakda ochkolarga aylanadi”, dedi Udaltsov.
Eslatib o‘tamiz, Nijniy Novgorod jamoasi uchta o‘yin o‘tkazgan bo‘lishiga qaramay, hanuzgacha ochko to‘plaganicha yo‘q. Shu sababli, jamoa Rossiya Premyer ligasi turnir jadvalida so‘nggi o‘rinlardan birida bormoqda.
Keyingi turda “Pari NN” safarda Qozonning “Rubin” jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Uchrashuv 10 avgust kuni bo‘lib o‘tadi.
Klub vakillari jamoa o‘z o‘yinini yaxshilab, natijalarni ijobiy tomonga o‘zgartirishiga umid qilmoqda.

Удальцов рассказал о причинах поражения "Пари НН"
В третьем туре чемпионата России команда “Пари НН” уступила московскому клубу “Локомотив” со счетом 2:3. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По этому поводу спортивный директор нижегородского клуба Александр Удальцов высказал свое мнение. По его словам, соперник эффективно использовал свои возможности.
“У нас тоже было много моментов, но не удалось полностью воспользоваться всеми. Надеемся, что изменения в игре в будущем приведут к очкам”, - сказал Удальцов.
Напомним, что команда Нижнего Новгорода, несмотря на три проведенные игры, пока не набрала ни одного очка. Поэтому команда занимает одно из последних мест в таблице турнира Российской Премьер-лиги.
В следующем туре “Пари НН” сыграет на выезде против казанского “Рубина”. Матч состоится 10 августа.
Представители клуба надеются, что команда улучшит свою игру и изменит результаты в положительную сторону.