ясно ветер 0.8 м/с, СВ
Dmitriy Sychyov “Irtysh” futbol klubi prezidenti lavozimini tark etish niyatida emas. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda u o‘zi, ya’ni Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi ma’lum qildi. Sychyovning aytishicha, uning “Irtysh” klubidan tez orada ketishi haqida tarqalgan xabarlar asossiz.
Unga ko‘ra, bu yolg‘on ma’lumotni firibgarlar tarqatgan. Ular Sychyovning ijtimoiy tarmoqdagi sahifasini buzib, uning nomidan yolg‘on xabar e’lon qilishgan.
“Men lavozimni tark etmayapman. Sahifamni buzib kirishgan”, – deydi Sychyovning so‘zlarini “Mash na sporte” telegram kanali keltirgan.
Eslatib o‘tamiz, “Irtysh” Rossiyaning uchinchi darajali futbol ligasi, ya’ni Ikkinchi liga vakili hisoblanadi. Dmitriy Sychyov ushbu klub prezidenti lavozimiga 2024 yil boshida tayinlangan.
Shu tariqa, u klub faoliyatini davom ettirishini ma’lum qilib, ijtimoiy tarmoqlarda tarqalgan yolg‘on ma’lumotlarga izoh berdi.
Dinamo va Nasaf o'rtasidagi bahs tenglik bilan yakunlandi
O'zbekiston Superligasining uchinchi turida Toshkent shahridagi markaziy to'qnashuv katta e'tiborni tortdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Vadim Abramov boshqaruvidagi Dinamo jamoasi
Tailand poytaxti Bangkok shahrida boks bo'yicha yoshlar o'rtasida Futures Cup xalqaro turniri qizg'in davom etmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Ushbu darajali musobaqada

Сычёв не уходит из "Иртыша", мошенники испортили страницу
Дмитрий Сычёв не намерен покидать пост президента футбольного клуба “Иртыш”. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом он сам, а именно бывший футболист сборной России, сообщил. По словам Сычёва, сообщения о его скором уходе из клуба “Иртыш” являются безосновательными.
По его словам, эту ложную информацию распространили мошенники. Они взломали страницу Сычёва в социальной сети и от его имени опубликовали ложное сообщение.
“Я не ухожу с поста. Меня взломали”, – приводит слова Сычёва телеграм-канал “Маш на спорте”.
Напомним, “Иртыш” является представителем третьего дивизиона футбольной лиги России, то есть Второй лиги. Дмитрий Сычёв был назначен президентом этого клуба в начале 2024 года.
Таким образом, он подтвердил, что продолжит деятельность клуба и прокомментировал распространённые в социальных сетях ложные сведения.
Объявлена символическая сборная лучших футболистов недели в Лиге чемпионов
Завершились первые матчи стадии 1/4 финала Лиги чемпионов УЕФА — одного из самых престижных турниров в европейском клубном футболе. Об этом сообщает Zamin.uz. После этих напряженных и драматичных