«Lokomotiv» jamoasining yosh futbolchisi Aleksey Batrakovning agenti Vladimir Kuzmichov mijozining ruhiy holati haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Kuzmichovning aytishicha, Aleksey o‘ziga ishonchi baland va hayotga to‘g‘ri yondashadi. Unga ko‘ra, Batrakov so‘nggi vaqtlarda unga bo‘lgan e’tibor tufayli bosim yoki ruhiy muvozanat buzilishi xavfiga duch kelmaydi.
Agentning ta’kidlashicha, yosh futbolchi professional faoliyatiga jiddiy yondashadi va mehnatsevarligi bilan ajralib turadi. Eslatib o‘tamiz, Aleksey Batrakov yangi futbol mavsumi boshida barcha musobaqalarda jami to‘rtta rasmiy o‘yinda to‘rtta gol urishga muvaffaq bo‘ldi.
Bu natija uning iste’dodli va kuchli futbolchi ekanini yana bir bor ko‘rsatmoqda. Yaqinda Batrakov o‘zining tug‘ilgan klubi «Lokomotiv» bilan shartnomasini uzaytirdi.
Endilikda uning klub bilan shartnomasi 2029-yilning yozigacha amal qiladi. O‘tgan mavsumda esa u klubning eng yaxshi to‘purariga aylangan edi.
Bu kabi natijalar futbolchining o‘sishi va rivojlanishiga xizmat qiladi. Klub rahbariyati va muxlislar Batrakovdan kelgusida ham yuqori natijalar kutishmoqda.

Батраков устойчив к давлению, серьезно относится к своей деятельности
Агент молодого футболиста команды «Локомотив» Алексея Батраква Владимир Кузьмичов высказал свое мнение о психологическом состоянии клиента. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Кузьмичова, Алексей уверен в себе и правильно относится к жизни. По его мнению, Батраков в последнее время не сталкивается с давлением или риском нарушения психологического равновесия благодаря вниманию к нему.
Агент подчеркивает, что молодой футболист серьезно относится к своей профессиональной деятельности и выделяется трудолюбием. Напоминаем, что Алексей Батраков в начале нового футбольного сезона смог забить четыре гола в четырех официальных матчах во всех соревнованиях.
Этот результат еще раз подтверждает его талант и силу как футболиста. Недавно Батраков продлил контракт со своим родным клубом «Локомотив».
Теперь его контракт с клубом будет действовать до лета 2029 года. В прошлом сезоне он стал лучшим бомбардиром клуба.
Такие результаты способствуют росту и развитию футболиста. Руководство клуба и болельщики ожидают от Батраква высоких результатов в будущем.