Ronaldu sog‘ayib, "Rostov" mashg‘ulotlariga qaytdi
Braziliyalik hujumchi Ronaldu "Rostov" jamoasining umumiy mashg‘ulotlariga qaytdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda futbolchining vakili Xulio Sezar Granja ma’lum qildi. Uning so‘zlariga ko‘ra, Ronaldu allaqachon jamoadoshlar bilan birga mashg‘ulotlarni boshlagan.
Vakilning aytishicha, ular futbolchining imkon qadar tezroq maydonga qaytishiga umid qilmoqda. Ma’lumot uchun, sog‘lig‘i bilan bog‘liq muammolar sababli braziliyalik futbolchi "sariq-ko‘k"lar safida ketma-ket uchta uchrashuvni o‘tkazib yubordi.
"Rostov" Rossiya chempionatidagi yangi mavsumda uchta mag‘lubiyat bilan boshladi. Keyingi turda jamoa bosh murabbiyi Jonatan Alba boshchiligida o‘z maydonida "Pari NN" jamoasi bilan to‘qnash keladi.
Uchrashuv 10-avgust kuni bo‘lib o‘tadi. Shuningdek, jamoa muxlislari Ronaldu tez orada safga qaytib, "Rostov"ga yordam beradi degan umidda.
Klub rasmiylari ham futbolchining sog‘lig‘i yaxshilanganini va mashg‘ulotlarga to‘liq qo‘shilganini tasdiqladi. Bu yangilik "Rostov" uchun muhim ahamiyatga ega, chunki jamoa oldinda muhim o‘yinlarni kutmoqda.

Роналду выздоровел и вернулся к тренировкам "Ростова"
Бразильский нападающий Роналду вернулся к общим тренировкам команды 'Ростов'. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщил представитель футболиста Хулио Сезар Гранха. По его словам, Роналду уже начал тренироваться вместе с товарищами по команде.
По словам представителя, они надеются, что футболист как можно скорее вернется на поле. Для справки, из-за проблем со здоровьем бразильский футболист пропустил три подряд матча в составе 'желто-синих'.
'Ростов' начал новый сезон в российском чемпионате с трех поражений. В следующем туре команда под руководством главного тренера Джонатана Альбы встретится на своем поле с командой 'Пари НН'.
Матч состоится 10 августа. Также болельщики команды надеются, что Роналду скоро вернется в состав и поможет 'Ростову'.
Официальные лица клуба также подтвердили, что здоровье футболиста улучшилось и он полностью вернулся к тренировкам. Эта новость имеет важное значение для 'Ростова', так как команде предстоят важные игры.