Golovin yangi mavsumga to‘liq tayyor holda chiqmoqda
Futbol agenti Aleksandr Klyuev o‘z mijozining – Rossiya terma jamoasi va Monako klubi yarim himoyachisi Aleksandr Golovin holati haqida yangi mavsum boshlanishidan oldin fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, Aleksandr Golovinning sog‘ligi yaxshi va u o‘zini yaxshi his qilmoqda. Yaqinda u Ayaks jamoasiga qarshi o‘yinda maydonga tushdi.
Endi oldinda faqat Inter klubiga qarshi nazorat uchrashuvi qoldi, shundan so‘ng esa chempionat boshlanadi. Agentning ta’kidlashicha, Golovin yangi mavsumga to‘liq tayyor holda kirib bormoqda.
O‘tgan mavsumda Aleksandr Golovin Monako tarkibida 29 ta uchrashuvda ishtirok etdi. Ushbu o‘yinlarda u uchta gol urishga va bir marta hamkoriga golli pas berishga muvaffaq bo‘ldi.
Hozirda futbolchining klub bilan tuzgan shartnomasi 2029 yilning yoziga qadar amal qiladi. 29 yoshli yarim himoyachining transfer qiymati esa taxminan 20 million yevroga baholanmoqda.
Golovinning hozirgi sport holati va tayyorgarligi murabbiylar shtabi hamda muxlislarni qoniqtirayotganini agent alohida ta’kidladi.

Головин выходит на новый сезон в полной готовности
Футбольный агент Александр Клюев высказал мнение о состоянии своего клиента – полузащитника сборной России и клуба Монако Александра Головина перед началом нового сезона. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, здоровье Александра Головина в порядке, и он чувствует себя хорошо. Недавно он вышел на поле в матче против команды Аякс.
Теперь осталась только контрольная встреча против клуба Интер, после чего начнется чемпионат. Агент отметил, что Головин входит в новый сезон в полной готовности.
В прошлом сезоне Александр Головин принял участие в 29 матчах за Монако. В этих играх он смог забить три гола и один раз ассистировать партнеру.
В настоящее время контракт футболиста с клубом действует до лета 2029 года. Трансферная стоимость 29-летнего полузащитника оценивается примерно в 20 миллионов евро.
Агент отдельно отметил, что текущее спортивное состояние и подготовка Головина удовлетворяют тренерский штаб и болельщиков.